Pilotný diel novej relácie AutoMoto News je na svete!

10.3.2013 17:23

AutoMoto News je nová, pilotná spravodajská relácia zo sveta automobilov a dopravy.

O prvé vydanie sa v krkolomnom termíne postaral najmä Dušan Hurban. Ruku k dielu priložili aj Nora Čengerová, Ľuba Pilzová a Silvo Ernek. Reláciu budeme naďalej vyvíjať podľa požiadaviek naších divákov. Pilotný diel bol zameraný na najväčší sviatok automobilov: Autosalón Ženeva 2013. Postupne budú pribúdať ďalšie témy tak, aby sme dodržali sľub daný v podtitule relácie: všetko o automobiloch a doprave. Reláciu vyrábame v spolupráci s redaktormi portálu AutoMoto.sk.

Vedenie televízie sa rozhodlo zaradiť inovovaný formát motoristického televízneho programu, hoci v celoplošných televíziach takýchto relácií ubúda. Táto má ambíciu zaujať dynamickým spracovaním.

"Máme množstvo informácií na akúkoľvek tému, ktorá nás zaujíma. Všetko je na internete. Chceme byť informovaní o nových IT technológiach, o móde, životnom štýle, autách... Postupne však zisťujeme, že nie je čas na všetko. Takto spracovaný formát mi umožní byť dostatočne informovanou, nie však zahltenou množstvom informácií. Najmä ak ja osobne mám aj iné oblasti svojích záujmov, ktorým sa venujem vo voľnom čase", povedala Ing.Mária Urlandová, riaditeľka TV Bratislava.

Počítame s tým, že reláciu budeme vysielať nielen v TV Bratislava, ale aj v sieti regionálnych televízií na celom Slovensku.

Produkčný tím televízie (Viva Studio) sa motorizmu venoval aj v minulosti. Svojho času sme uviedli na obrazovky reláciu Motoráma, ktorú dlhé roky vysielala televízia Markíza. Možno si pamätáte našu Olgu Valentovú v úlohe moderátorky. Inováciou v roku 1996 bol aj fakt, že sme prekonali predsudky, že motorizmus musí uvádzať výlučne muž.

VIZITKA RELÁCIE

Názov: AutoMoto News
Podtitul: Všetko o automobiloch a doprave

Redakčná príprava: Filip Hanker (AutoMoto.Sk)
Réžia a strih: Dušan Hurban
Moderátor: Rasťo Iliev
Produkcia: Viva Studio,s.r.o.
Vysielanie: TV Bratislava + sieť regionálnych TV
Internet: archív TV Bratislava - tvba.sk, AutoMoto.sk, youtube.com

Pozrite si pilotnú časť
http://www.tvba.sk/tv-relacie/automotonews/automotonews1/

Tešíme sa na vaše reakcie.

 

 

Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 
Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii
 /16 >> nasledujúci

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam