logo
Nákupný košíkHLAVNÉ MENU

Televízia Bratislava začala intenzívnejšie komunikovať s divákom

11.4.2012 16:25 | TV Bratislava

Televízia Bratislava sa v poslednom období zamerala na intenzívnejšiu komunikáciu so svojimi divákmi. Od dnešného dňa (11.4.) sprístupnila na svojej stránke nové anketové otázky pre divákov, prostredníctvom ktorých chce zisťovať názory Bratislavčanov a ďalších divákov Televízie Bratislava na aktuálne dianie v hlavnom meste SR Bratislava.

Svoj názor môžu diváci vyjadriť na webovej stránke televízie, kde sa môžu zapojiť do ankety o cyklotrasách v Bratislave, o záujme zúčastniť sa podujatia Bratislava pre všetkých, o tom, či diváci televízie privítajú pripravovaný parkovací systém v Bratislave, ktorý zvýhodňuje obyvateľov metropoly Slovenska oproti ostatným návštevníkom. Televíziu Bratislava zaujíma aj názor divákov TV BA na plánovanú rekonštrukciu Starého mosta, či na účasť na Dni narcisov.

„Uvedomujeme si, že diváci našej televízie nemajú veľa času na písanie a vyjadrovanie svojich názorov na dianie v komunálnej sfére, preto sme sa rozhodli uľahčiť ich komunikáciu prostredníctvom ankiet. Jednoducho označia odpoveď, ktorá im je najbližšia a tak vyjadria svoj názor“, konštatuje riaditeľka TV Bratislava Mária Urlandová. „TV Bratislava denne prináša informácie o dianí v hlavnom meste, takže témy, ktoré vyberáme do ankiet, odrážajú najdôležitejšie udalosti v živote Bratislavy“, dodáva Mária Urlandová.


 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Všetky videopríspevky uverejňujeme aj na:  Youtube kanál TV Bratislava

Komerčná spolupráca


Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam