logo
Nákupný košíkHLAVNÉ MENU

Všetko o meste na jednom mieste

12.9.2012 14:36 | TV Bratislava

Televízia Bratislava už začala vysielať v jesennej programovej štruktúre. O novinkách v TV Bratislava sme sa rozprávali s Ing. Máriou Urlandovou, riaditeľkou TV Bratislava.

Televízia Bratislava začala ešte v lete vysielať novú reláciu Euroveanoviny, v ktorej prinášame program o kultúrnych, spoločenských a športových podujatiach v novej bratislavskej mestskej štvrti. Obľubu u divákov si získala aj relácia Tipy na voľný čas, kde informujeme o pripravovaných podujatiach v hlavnom meste, na jeseň sa vrátime k divácky obľúbnému Detektoru, v ktorom sa venujeme histórii a pamiatkam Bratislavy.

Otvorili sme priestor aj pre divákov, ktorí majú ambíciu pripravovať reporáže zo zaujímavých podujatí, svoje audiovizuálne reportáže nám môžu posielať na adresu tvba@tvba.sk. Chceme sa viac orientovať na komunikáciu s divákom aj prostredníctvom webovej stránky.

TV Bratislava doteraz spolupracuje s Magistrátom Bratislavy, ale aj s ďalšími mestskými časťami. Začala sa spolupráca s novými partnermi?

TV Bratislava spolupracuje s mestskou časťou Staré mesto, mestskou časťou Lamač a Rača, ako aj s Bratislavským samosprávnym krajom, ku ktorým sa od jesene pridávajú ďalšie mestské časti Nové mesto a Vajnory. Našim zámerom je, aby sa divák dozvedel všetko o meste na jednom mieste. Veď tí, ktorí sú večer a ráno Petržalčania, sa cez deň stávaju obyvateľmi iných mestských časti, v ktorých pracujú, napríklad Starého či Nového Mesta.

TV Bratislava pripravuje pre svojich divákov program, ktorý je špeciálne zameraný na komunálne dianie v snahe poskytovať čo najviac informácií z oblasti dopravy, ekonomiky, sociálnych vecí, či o dianí v kultúre, športe alebo komunálnej politiky celého hlavného mesta.

Na stránke TV Bratislava sme sa dozvedeli, že sa u Vás objavili aj nové sympatické tváre dvoch redaktoriek.

Nielen to, od septembra bude na čele nášho redakčného tímu nová šéfredaktorka Ľubica Pilzová, ktorú verejnosť pozná nielen ako redaktorku z Televízie Markíza, či STV, ale aj ako riaditeľku Tlačového a informačného odboru Úradu vlády SR počas premiérovania Ivety Radičovej.

Na spoluprácu sa tešíme a veľa očakávame aj od nových redaktoriek Silvie Šeptákovej a Henriety Hajtovej, ktorú sú absolventkami štúdia žurnalistiky na FF UK a majú už za sebou niekoľkoročnú redaktorskú prax. Myslím si, že diváci TV Bratislava sa budú mať na čo pozerať.


 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Všetky videopríspevky uverejňujeme aj na:  Youtube kanál TV Bratislava
 /16 >> nasledujúci

Komerčná spolupráca


Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam