logo
Nákupný košík

HLAVNÉ MENU
O Nás / Reklama / Blog / Kontakt

Blog

Vitajte na stránke blogov s jedinečným obsahom.

Televízia mala odjakživa neotrasiteľnú pozíciu a správa reklamných kampaní sa realizovala takmer výlučne medzi niekoľkými mediálnymi agentúrami a niekoľkými vysielateľmi.

V posledných rokoch, s rastom fenoménu sociálnych sietí na internete sa na scéne objavilo množstvo blogov o marketingu. Tie sa však pohybujú výlučne v online prostredí. S tým nastúpili aj rôzne ničím nepodložené fámy o začiatku konca tradičných médií. (Vyzerá to tak, akoby digitálni marketéri už rozmýšľali digitálne - binárne, 0-1, čiernobielo.)

Ale ukázalo sa, že opak je pravdou. Televízia posilnila v distribúcii, pretože svoj obsah vysiela aj na internete a video on demand je pre všetky TV samozrejmosťou. Mnohí prešli na sledovanie televízie cez internet a prieskumy ukazujú, že televízie sa "konzumuje" viac ako predtým. Totiž aj na internete ľudia sledujú redakčne spracovaný obsah tradičnej televízie. (Len malé percento mileniánov sleduje virálne videá na youtube.)

Digitálny marketing má problémy (napr. bannerová slepota, boti, ad frau), tak prišli nové trendy: obsahový marketing, video, steamované video a natívna reklama. To všetko je predsa televízia! 

Digitálny marketing sa učí robiť televíziu a suverénne to učí ďalších. Potvrdzuje tým kráľovstvo televízie. Ale na druhej strane klamú klientov, že účinná reklama je iba v online prostredí a že televízia je mŕtva.
Voči tomu sa ako televízia musíme ohradiť : aj my sme online, máme kvalitný obsah, a máme ešte plus pravidelných divákov v lineárnych sieťach. 
Chceme vyvrátiť mnoho mýtov, ktoré existujú na adresu televízie a internetu.    

Blogy s podobným zameraním sa v slovenských médiách nevyskytujú a vieme prečo.

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam