Reklama v TV Bratislava

Žiadne iné médium nezohráva takú veľkú úlohu v každodennom živote ľudí ako televízia.
Už samotné televízne nasadenie vzbudzuje u ľudí rešpekt. Značka sa ocitá v "dobrej spoločnosti“ a divák ju, vďaka vážnosti televízneho média ako takého, automaticky priraďuje do svojich top značiek bez toho, aby si to uvedomoval.
TV Bratislava ponúka televíznu  kampaň pre malé i veľké podniky, pre ktorých je publikum obyvateľov hlavného mesta cieľovou skupinou.

Zistite aké sú benefity reklamy v televízií - pre koho je. Objavte skrytú marketingovú silu regionálnej televízie. Prečítajte viac.
TV spot, telenákup, sponzoring, PP alebo public relations. Vyberte si vhodnú formu komunikácie, alebo niečo z pripravených riešení.
Zistite, čím disponuje TV Bratislava, čo vám pomáha pri úspechu reklamných kampaní. Prieskum sledovanosti a publikum.
Ešte ste neinzerovali v televízií, lebo si myslíte, že TV reklama je drahá? Omyl. Môžete inzerovať aj za niekoľko stoviek Eur.


.

NIEKOĽKO FAKTOV

  • Efektivita TV reklamy po všetkých stránkach zosilnela. Vedia to najúspešnejšie značky a preto má u nich televízia stále najväčší podiel v mediamixe.
  • Televízia je sledovaná viac ako kedykoľvek predtým a vo všetkých vekových kategóriách. Je všade a na rôznych platformách.
  • Získané (sociálne) médiá nestačia. Potrebné sú dôveryhodné masmédiá, ktoré naštartujú kampaň.
  • Synergia televízie a online je úchvatná - vzájomne si pomáhajú. Viac »

Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam