logo
Nákupný košík

TELEVÍZIA

HLAVNÉ MENU

Inzercia v TV Bratislava

Žiadne iné médium nezohráva takú veľkú úlohu v každodennom živote ľudí ako televízia. Už samotné televízne nasadenie vzbudzuje u divákov rešpekt. Značka sa ocitá v "dobrej spoločnosti“ a divák ju, vďaka vážnosti televízneho média ako takého, automaticky priraďuje do svojich top značiek bez toho, aby si to uvedomoval.

Zistite, čím disponuje TV Bratislava, čo vám pomáha pri úspechu reklamných kampaní. Prieskum sledovanosti a publikum.
TV spot, telenákup, sponzoring, PP alebo public relations. Vyberte si vhodnú formu komunikácie, alebo niečo z pripravených riešení.
Zistite aké sú benefity reklamy v televízií - pre koho je. Objavte skrytú marketingovú silu regionálnej televízie. Prečítajte viac.
Ešte ste neinzerovali v televízií, lebo si myslíte, že TV reklama je drahá? Omyl. Môžete inzerovať aj za niekoľko stoviek Eur.


.

  • Efektivita TV reklamy po všetkých stránkach zosilnela. Vedia to top značky a preto má TV stále najväčší podiel v mediamixe.
  • Televízia je sledovaná viac ako kedykoľvek predtým a vo všetkých vekových kategóriách. Je všade a na rôznych platformách.
  • Získané (sociálne) médiá nestačia. Potrebné sú dôveryhodné masmédiá, ktoré naštartujú kampaň.
  • Synergia televízie a online je úchvatná - vzájomne si pomáhajú.

Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam