PR FORMÁTY

PR v televízií znamená publicistické spracovanie - podobné ostatnému obsahu. Spolupráca s televíziou je vo forme objednávky príspevku, spracovaného vysielateľom, ktorý bude odvysielaný v obvyklom čase podľa TV programu. Natívnu reklamu realizujeme ako príspevok do bežnej relácie. Môže to byť reportáž, rozhovor na tému, či záznam z podujatia. Výhodou je čistý dojem a ovplyvňovanie verejnej mienky prirodzeným spôsobom a  šírenie príspevku na sociálnych sieťach z dôveryhodného zdroja.

Rozhovor

Realizujeme ho v štúdiu, alebo v priestoroch klienta. V rozhovore s moderátorom môžete informovať o svojich produktoch a službách. Komerčný rozhovor môže vyzerať aj ako prezentácia na spôsob poradenstva pri voľbe správneho riešenia. 

Reportáž

Je televíziou vytvorený PR príbeh. Prídeme za vami do podniku, navštívime vás na akcii, urobíme s vami a vašimi partnermi rozhovory, ukážeme vás v tom najlepšom svetle. Spracovaním je ako bežná reportáž, ale my spropagujeme vašu značku, výrobky a služby, alebo vašu akciu.

TV diskusia

Moderovaná diskusia zo zainteresovanými odborníkmi na zvolenú spoločenskú tému. Jedným z odborníkov (zainteresovanej strany) môžete byť i vy a budete mať príležitosť vyjadriť svoj názor. Ale treba počítať s tým, že v diskusií budete mať oponenta, protistranu, ktorá má iný názor na vec alebo prináša doplňujúce informácie.

AFP = program financovaný inzerentom

Objednať si môžete aj celú reláciu - dokonca seriál. Program môže byť na tému navrhnutú inzerentom, môže propagovať spoločensky prospešné chovanie (napr. ekológia, zdravý životný štýl) s ktorými sa inzerent stotožňuje. Program nemá obsahovať reklamné prvky pretože by išlo o nedovolenú skrytú reklamu.

 


AKÉ SÚ VÝHODY ?

Dôveryhodnosť -  televízia zodpovedá za pravdivosť správ. Masové publikum - ovplyvňovanie verejnej mienky. Možnosť zdieľať príspevok aj na sociálnych sieťach pre všetkých.

Kto potrebuje PR služby?
Kde sa budú zobrazovať PR príspevky?

Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam