MOŽNOSTI

Propagačný film, vám s radosťou vyrobí naša materská produkčná spoločnosť  Viva Studio, podľa vašich predstáv a potrieb.
V
ponuke máme aj niekoľko cenovo dostupných foriem pre každého, ktoré predávame spolu aj s odvysielaním v televízií.

Filmový medailón

Zahráme sa na dokumentaristov, ktorí objavili niečo nevšedné. Pustite nás do svojho podniku, nasnímame výrobu alebo poskytovanie služieb a všetko čo je pekné. Samozrejme tak, aby to malo emóciu, lebo nič iné tak nechytí za srdce ako video. Pozitívny príbeh potom prerozprávame vlastným jazykom ako: videli sme, skúsili sme, odporúčame. Na záver bude odporúčanie na "konzumáciu produktu" + kontakt. Dĺžka max 3 minúty. Cena za výrobu + 20 odvysielaní: 1 200 €. Náročnosť: filmovačka 1 deň.

Komerčná reportáž

Budeme sa tváriť, že pripravujeme obvyklú publicistiku. Prídeme za vami do podniku, vy nám ukážete prevádzku, ukážku poskytovania služieb alebo výrobok a nasnímame si aj kopu ilustračných záberov. Ako v reportáži - vám položíme niekoľko otázok. Vy predstavíte podnik a výhody vašich služieb. Samozrejmosťou je záverečné logo a webový kontakt.
Cena za výrobu + 20 odvysielaní: 900 €.
Náročnosť cca 4 hodiny nakrúcania, dĺžka max 3 minúty.

 


Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam