logo
Nákupný košík

TELEVÍZIA

HLAVNÉ MENU

TV spot - klasická reklamná kampaň

TV spot je klasická forma televíznej reklamy. Je krátky, akčný a vizuálne úderný. Má obvykle 3 fázy: najskôr strhne pozornosť ostrým predelom, farebným efektom alebo rýchlym pohybom, potom poskytne emotívne zabalenú informáciu a nakoniec poskytne údaje o možnosti získania produktu. Základná dĺžka spotu je obvykle 30 sekúnd.

Výhodou je plná koncentrácia na reklamné posolstvo, vydarený spot dokáže žiť v mysliach spotrebiteľov celé roky a je častou témou rozhovorov medzi ľuďmi. Má široké využitie pri budovaní značky, ponuke tovarov a služieb, pre informačnú alebo politickú kampaň.

  • Televízia umožňuje porovnávať, poukázať na prednosti vlastného výrobku v porovnaní s obdobným konkurenčným výrobkom.
  • TV reklama funguje vo všetkých kategóriach: rýchlobrátkový tovar, maloobchod i finančné služby.
  • Televízia má aj schopnosť viesť ľudí k nákupu priamo  alebo online - odkazom na webstránku.

 

ODVYSIELANIE SPOTOV

Ak si potrebujete objednať iba vysielací čas

Krátke spoty umiestníme do reklamných blokov medzi reláciami.
Mediaplán vám navrhneme podľa toho, či ide o časovo ohraničenú akciu, sezónne produkty (intenzívna kampaň), alebo klasické budovanie značky, produkty nižšieho záujmu (pomalšia kampaň).
Základná cena je 60 €/ spot ( CPT = 0,3 €)
Vybrať si môžete z pripravených plánov z cenníka - za akciové ceny.

Najúspešnejšie spoločnosti vedia, že spotová kampaň je rozhodujúca pre  dlhodobé budovanie značky. Mix viacerých TV formátov posilní kampaň. Tu sa dozviete viac o reklame na značky.

 

VÝROBA REKLAMY

Výrobou reklamy sa zaoberá naša produkčná spoločnosť Viva Studio, už od r.1994.

Ale v ponuke máme aj netradičné druhy reklamy, ktoré predávame vcelku: výroba + odvysielanie. 

Mnohé menšie podniky nemajú s televíznou reklamou skúsenosti, alebo sa obávajú vysokej ceny.
Z toho dôvodu sme pripravili niekoľko cenovo dostupných formátov reklamy, ktoré navyše môžete využiť aj v online prostredí.

 

1. Hraný spot (15, 30 sekúnd)

Realizujeme podľa vopred odsúhlaseného scenára. Má náročnejšiu kreatívu, hercov a niekedy aj masové scény. Pri návrhu scenára treba myslieť na účinkujúcich, masky, kostýmy, rekvizity a lokácie, ako aj technickú náročnosť. Ale dá vytvoriť aj cenovo výhodná reklama, ak nám pomôžete s rekvizitami, priestormi a prípadne aj s komparzom.
Cena za výrobu: od 1500 €. V takom prípade vám vypracujeme podrobnú kalkuláciu nákladov. Odvysielanie si treba priobjednať.

Objednať

 

2. Jednoduchý grafický spot

Môžeme ho vyrobiť z vašich podkladov: texty, grafika a prípadne video. V štúdiu potom obrázky poskladáme a nahráme profesionálny komentár. Alternatívou je aj, že prídete s materiálmi do štúdia a s našim strihačom dáte spot dokopy za niekoľko hodín. U nás platíte iba aktívny čas strávený v strižni. 
Cena za výrobu: 400 €. Ak si k tomu objednáte 60 odvysielaní za 600 €, celá kampaň vás vyjde 1000 €.

Objednať

3. Komerčná reportáž (max 3 minúty)

Budeme sa tváriť, že pripravujeme obvyklú publicistiku. Prídeme za vami do podniku, vy nám ukážete prevádzku, ukážku poskytovania služieb alebo výrobok a nasnímame si aj kopu ilustračných záberov. Ako v reportáži - vám položíme niekoľko otázok. Vy predstavíte podnik a výhody vašich služieb. Samozrejmosťou je záverečné logo a webový kontakt.
Cena za výrobu + 20 odvysielaní: 900 €.
Náročnosť cca 4 hodiny nakrúcania a príprava z vašej strany.)

Objednať

 

4. Filmový medailón ( max 3 minúty) 

Zahráme sa na dokumentaristov, ktorí objavili niečo nevšedné. Pustite nás do svojho podniku, nasnímame výrobu alebo poskytovanie služieb a všetko čo je pekné. Samozrejme tak, aby to malo emóciu, lebo nič iné tak nechytí za srdce ako video. Pozitívny príbeh potom prerozprávame vlastným jazykom ako: videli sme, skúsili sme, odporúčame. Na záver bude odporúčanie na "konzumáciu produktu" + kontakt.
Cena za výrobu + 20 odvysielaní: 1 200 €. Náročnosť: filmovačka 1 deň.

Objednať

5. Videovizitka ( max 3 minúty)

Svojou formou je to vlastne komerčný monológ. Prídete k nám do štúdia a my vás nasnímame pred modrou kľúčovacou plochou, aby sme do pozadia mohli namontovať fotografie. Predstavíte sa, váš podnik a služby, prípadne prinesiete produkt na predaj. Budete hovoriť o výhodách spolupráce s vašim podnikom, aj s pomocou čítačky. Na záver môže byť výzva ku kúpe, návšteve a pod., logo a webový kontakt.
Cena za výrobu + 20 odvysielaní: 600 €
Náročnosť: štúdio s personálom na max 1 hodinu.

Objednať

 

6. Reklama na web stránku, statický spot

Stačí obrázok a krátky text napríklad: "Chcete potešiť milovanú osobu? Darčeky nájdete na www.valentín.sk". Grafický návrh si môžete pripraviť sami a my vám ho načítame. Spot bude veľmi krátky (5,10,15 sekúnd) a teda aj výhodná cena za odvysielanie. Web stránok je nespočetné množstvo a tú vašu budú ľudia vedieť spamäti.
Cena za výrobu + 60 odvysielaní: 500 €

Náročnosť: niekoľko hodín strižne, zvuk a voice over, od vás potrebná je potrebná príprava obrázku.

Objednať


Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam