Reklamný spot

TV spot je klasická forma televíznej reklamy. Je krátky, akčný a vizuálne úderný.

Má obvykle 3 fázy: najskôr strhne pozornosť ostrým predelom, farebným efektom alebo rýchlym pohybom, potom poskytne emotívne zabalenú informáciu a nakoniec poskytne údaje o možnosti získania produktu. Základná dĺžka spotu je 30 sekúnd.

 

Výhody reklamného spotu

Výhodou je plná koncentrácia na reklamné posolstvo. Vydarený spot dokáže žiť v mysliach spotrebiteľov celé roky a je častou témou rozhovorov medzi ľuďmi.

TV umožňuje aj porovnávať, poukázať na prednosti vlastného výrobku v porovnaní s obdobným konkurenčným výrobkom. TV má schopnosť viesť ľudí k nákupu priamo  alebo online - odkazom na webstránku.

Kto potrebuje reklamný spot?
Kde a ako sa bude zobrazovať reklamný spot?

 

REKLAMNÁ KAMPAŇ

Realizuje sa v dvoch krokoch:

1. nákup vysielacieho času
2. výroba spotu 

Ak nemáte vlastný spot, s radosťou vám ho vyrobí naša materská produkčná spoločnosť  Viva Studio, podľa vašich predstáv a finančných možností. Na otestovanie môžete použiť niektorý z nenáročných formátov reklamy, ktoré sme pripravili. I tak bude každá reklama osobitá a jedinečná - tak ako každý zákazník.

 • Stačí niekoľko obrázkov a krátky text. Grafický návrh si môžete pripraviť sami a my vám načítame text. Spot bude veľmi krátky (5,10,15 sekúnd) a teda aj výhodná cena za odvysielanie. Web stránok je nespočetné množstvo a tú vašu si ľudia zapamätajú.
  Cena za výrobu + 60 odvysielaní: 500 €.

  Náročnosť: niekoľko hodín strižne, zvuk a voice over, od vás potrebná je potrebná precízna súčinnosť.

 • Môžeme ho vyrobiť z vašich podkladov: texty, grafika a prípadne video. V štúdiu potom obrázky poskladáme a nahráme profesionálny komentár. Alternatívou je aj, že prídete s materiálmi do štúdia a s našim strihačom dáte spot dokopy za niekoľko hodín. U nás platíte iba aktívny čas strávený v strižni. 
  Cena za výrobu: 400 €. Ak si k tomu objednáte 60 odvysielaní za 600 €, celá kampaň vás vyjde 1000 €.
 •  Svojou formou je to vlastne komerčný monológ. Prídete k nám do štúdia a my vás nasnímame pred modrou kľúčovacou plochou, aby sme do pozadia mohli namontovať fotografie. Predstavíte sa, váš podnik a služby, prípadne prinesiete produkt na predaj.

  Budete hovoriť o výhodách spolupráce s vašim podnikom, aj s pomocou čítačky. Na záver môže byť výzva ku kúpe, návšteve a pod., logo a webový kontakt.
  Cena za výrobu + 20 odvysielaní: 600 €. Dĺžka max 3 minúty.
  Náročnosť: štúdio s personálom na max 1 hodinu.

 • Vyrábame podľa vopred odsúhlaseného scenára. Má náročnejšiu kreatívu, hercov a niekedy aj masové scény. Pri návrhu scenára treba myslieť na účinkujúcich, masky, kostýmy, rekvizity a lokácie, ako aj technickú náročnosť. Ale dá vytvoriť aj cenovo výhodná reklama, ak nám pomôžete s rekvizitami, priestormi a prípadne aj s komparzom.
  Cena za výrobu: od 1500 € / 15 - 30 sekúnd. 

Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu.
Píšte na reklama@tvba.sk, tel.: 0903 445 632

Chcem sa informovať 

Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam