Žitný ostrov - voda nad zlato!

20.1.2016 17:00 | Beseda o 5

Žitný ostrov je najväčším riečnym ostrovom v Európe a zároveň je najväčšou zásobárňou pitnej vody v strednej Európe. Nakoľko ho ohrozujú zásahy ľudskej činnosti a prečo máme pocit, že zásoba pitnej vody je nevyčerpateľná. Aj o týchto témach budeme diskutovať v Besede o 5.

Hostia: Zsolt Lukáč – generálny riaditeľ BVS /Bratislavská vodárenská spoločnosť/ a Alena Trančíková - vedúca odboru kvality vôd a environmentálnej politiky, BVS /Bratislavská vodárenská spoločnosť/Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

Síce áno, voda nad zlato, ale len dovtedy, kým ju máte vedome, alebo naschvál nevedome pod kontrolou. Nech žije imperialistický kapitalizmus, po novom sa to volá demokracia !
Odpovedať
8.4.2017 03:19 Jana Zmasárovaný, VPRTVS, čiže kúpená kapitálom

Tí, ktorým už umožnili sprivatizovať vodu aspoň prostredníctvom fliaš vedia o tom SVOJE ! Taký zisk sa dosahuje elegantne ! Zatiaľ sa ešte nemusí kupovať denné svetlo a vzduch ! ALE LEN DOČASNE !
Odpovedať
10.8.2016 12:26 Janíčko Ľúbezný, málo vystískaný

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 
Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii
 /2 >> nasledujúci

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam