logo
Nákupný košík

TELEVÍZIA

HLAVNÉ MENU

City Lady 3/2020, hosť: Mirka Danielová, módna redaktorka

11.3.2020 18:36 | Renata Brimmich Špačková

Je tu jar – oficiálne o 5 dní- to je azda tá najlepšia správa na úvod, tie ďalšie sa od tejto zásadnej odvíjajú- takže hovoriť budeme o jarnej móde, jarných vlasoch- presnejšie novootvorenom vlasovom štúdiu i najvhodnejšom ošetrení pleti.

V tomto vydaní uvidíte:

  • Ošetrenie pre pleť , ktoré potrebuje dobre vyčistiť a stiahnuť póry. Bližšie sme sa pozreli na celoročné ošetrenie s názvom korekčná kúra.
  • Dlhé roky pracuje ako módna redaktorka v najznámejších slovenských módnych mesačníkoch, oblieka moderátorov i hostí v mnohých reláciách jednej z komerčných televízií a spolupracuje na módnch editoriáloch, či obálkach . Aká bude móda tejto jari, čo je " must have" túto sezónu, čo ona sama považuje za skutočne módne , ako sa oblieka v súkromí - Mirka Danielová, módna redaktorka.
  • Deň pred Valentínom oficiálne otvorila známa vlasová značka Wella svoje štúdio, školiace centrum, ktoré je prvé svojho druhu nielen v Bratislave , ale na Slovensku vôbec. A tak sme od tých najpovolanejších zisťovali, čo nikdy nevyjde z módy i aké sú jarné trendy tohto roka.
 


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:




 
 /1 >> nasledujúci



Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam