logo
Nákupný košíkHLAVNÉ MENU

Sledovanosť TV BratislavaTV Bratislava najväčšia regionálna TV na Slovensku, veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom vlastnej výroby a pestrosťou programu. Vďaka denne aktualizovanému programu si televíziu zapínajú každý deň. Nenapodobňuje celoplošné televízie - má svoj špecifický cieľ - informovať o dianí z najbližšieho okolia.

Divácke publikum sme získali sme dlhoročnou prácou, užitočným obsahom a  poctivým prístupom.
Vysielame po celom Slovensku a cez internet aj na celý svet, ale netvrdíme všetci sú naši diváci. Z toho dôvodu vám predávame pozornosť iba nášho relevantného publika, t.j. pre koho vyrábame obsah.

O nás »
10 dôvodov pre sledovanie TVBA »

 • Dosah televízie je viac ako 600 000 obyvateľov na relevantnom území
  Do tohto publika zaratávame iba obyvateľov Bratislavského kraja, pre ktorých vyrábame program. Program šírime prostredníctvom: UPC, Swan, Digislovakia v Bratislave, DVB-T, Magio na celom Slovensku, Antik na východnom Slovensku, DSI data na strednom Slovensku a internetového streamu.
 • Pravidelné publikum je cca 200 000 divákov
  Deklarovaný počet divákov opierame o prieskum sledovanosti. Ten ukázal, že 35,5 % obyvateľov pravidelne sleduje TV Bratislava. Denná sledovanosť (daily reach) je 11,5 %. Sledujú raz za 3 dni (širšie publikum) je 24 %. Televíziu sleduje skupina obyvateľov, ktorá sa zaujíma o dianie vo svojom okolí. Sledujú viacej ženy 51% ako muži 49 %, ľudia v produktívnom veku.
  Motiváciou pre sledovanie televízie je potreba byť informovaný, komfort, potreba byť s najbližšími a relax.
 • Sledovanosť online videí (VoD)
  Nepretržite možno sledovať livestream lineárneho vysielania a prezerať si denne aktualizovaný archív videí - Video on Demand na web stránke.
  Za každým článkom je číselko, ktoré ukazuje počet otvorení článkov - videí.

  Príspevky nahrávame aj na youtube, ale hlavná návštevnosť je cez web stránku. Návštevnosť je organická, bez podporných ditálnych techník a reklamy na sociálnych sieťach. 
 • Je v hlavnom meste, kde je najväčšia mobilita a kúpna sila
  S TV Bratislava oslovíte modernú, otvorenú, mobilnú a kúpyschopnú cieľovú skupinu obyvateľov Bratislavy. To znamená: vysoká koncentrácia obyvateľstva, vysoká odborná kvalifikácia, vysoký podiel obyvateľstva v produktívnom veku, vysoká ekonomická aktivita, významný migračný priestor a pestrá národnostná štruktúra.

Prieskum sledovanosti


Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu. Píšete na reklama@tvba.sk, tel.: 0903 445 632
Vaše meno: *
Uveďte vašu e-mailovú adresu: *

* Polia označené hviezdičkou sú povinné
Komerčná spolupráca
Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam