logo
Nákupný košíkHLAVNÉ MENU

Tvorba video obsahu
 

Našou tradičnou činnosťou je výroba audiovizuálnych programov: reklama, film, televízne relácie a záznamy z podujatí.
Poskytujeme kompletný servis, t.j. kreatívny koncept, vypracovanie scenára, výber tvorivého a realizačného štábu, nakrúcanie, postprodukcia a výroba vysielacích nosičov. Bohaté skúsenosti máme aj s výrobou hraných spotov a náročných umeleckých programov.
Viva Studio ako najväčšie postprodukčné televízne štúdio, realizovalo stovky programov a filmov, vrátane hraných filmov. Objednávateľmi boli národné televízie a top filmové spoločnosti. Vo svojich referenciach uvádzame desiatky celovečerných filmov a seriálov u ktorých sme realizovali dabing.

 


Viva Studio vzniklo v roku 1993 a patrí medzi produkčné spoločnosti s najdlhšou tradíciou, ako jedno z prvých súkromných televíznych štúdií na Slovensku. V roku 2006 založila dcérsku spoločnosť City TV, s.r.o., ktorá po získaní licencie, začala vysielať ako metropolitná TV Bratislava.

  • Už v roku 1994 sme disponovali kompletným technologickým reťazcom profesionálnych TV zariadeni vo formáte Betacam SP. Medzi prvými na Slovensku sme prevádzkovali nelineárne strihové pracovisko AVID Média Composer a digitálny Betacam.
  • Okrem kamier a strižní sme prevádzkovali, aj v tom čase ojedinelé zariadenia, kamerový žeriav  Jimmi Jib, steadycam a počítačovú grafiku Emily Dubner.

Viva Studio, ako dodávateľ televíznej objednávkovej tvorby a záznamov z podujatí, je jeden z piatich najvýznamnejších subjektov vo filmovej  a televíznej produkcii na Slovensku. Uvádza to Ministerstvo kultúry vo svojom dokumente  Správa o stave a potenciáli kreatívneho priemyslu na Slovensku (strana 55) ako výsledok svojho prieskumu trhu 2016.

 


Viac z histórie spoločnosti Viva Studio
.


Komerčná spolupráca

Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam