logo
Nákupný košíkHLAVNÉ MENU

Tvorba video obsahu
 

Našou tradičnou činnosťou je výroba audiovizuálnych programov: reklama, film, televízne relácie a záznamy z podujatí.
Poskytujeme kompletný servis, t.j. kreatívny koncept, vypracovanie scenára, výber tvorivého a realizačného štábu, nakrúcanie, postprodukcia a výroba vysielacích nosičov. Bohaté skúsenosti máme aj s výrobou hraných spotov a náročných umeleckých programov.
Viva Studio ako najväčšie postprodukčné televízne štúdio, realizovalo stovky programov a filmov, vrátane hraných filmov. Objednávateľmi boli národné televízie a top filmové spoločnosti. Vo svojich referenciach uvádzame desiatky celovečerných filmov a seriálov u ktorých sme realizovali dabing.

 

 

Tvorba s Viva Studiom

  • Môžete sa na nás spoľahnúť. Máme profesionálne technológie, ľudské zdroje a dlhoročné skúsenosti. Naše produkty sú overené časom: televízna produkcia od r. 1993. 
  • Referencie u klientov - niektorí klienti spolupracovali alebo spolupracujú na dennej báze viac ako 10 rokov. 
  • Referencie u subdodávateľov (umelcov a technikov), nikto sa nemôže sťažovať, že by niekedy nedostal vyplatené.
  • Prípadná nespokojnosť alebo reklamácia sa vždy rieši prednostne.
  • Zásadne hľadáme spôsob ako sa veci dajú urobiť.
  • Vždy dodržíme rozpočet - nezvyšujeme cenu.

 


Viva Studio vzniklo v roku 1993 a patrí medzi produkčné spoločnosti s najdlhšou tradíciou, ako jedno z prvých súkromných televíznych štúdií na Slovensku. V roku 2006 založila dcérsku spoločnosť City TV,s.r.o., ktorá po získaní licencie, začala vysielať ako metropolitná TV Bratislava.

Už v roku 1994 sme disponovali kompletným technologickým reťazcom profesionálnych TV zariadeni vo formáte Betacam SP. Medzi prvými na Slovensku sme prevádzkovali nelineárne strihové pracovisko AVID Média Composer a digitálny Betacam. Okrem kamier a strižní sme prevádzkovali, aj v tom čase ojedinelé zariadenia, kamerový žeriav  Jimmi Jib, steadycam a počítačovú grafiku Emily Dubner.

Viva Studio, ako dodávateľ televíznej objednávkovej tvorby a záznamov z podujatí, je jeden z piatich najvýznamnejších subjektov vo filmovej  a televíznej produkcii na Slovensku. Uvádza to Ministerstvo kultúry vo svojom dokumente  Správa o stave a potenciáli kreatívneho priemyslu na Slovensku (strana 55) ako výsledok svojho prieskumu trhu 2016.


Viac z histórie spoločnosti Viva Studio
.
Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu. Píšete na reklama@tvba.sk, tel.: 0903 445 632
Vaše meno: *
Uveďte vašu e-mailovú adresu: *

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Komerčná spolupráca
Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam