Mediálna podpora podujatí

TV Bratislava mediálne podporuje neziskové alebo inak zaujímavé podujatia. Spolupráca zo strany televízie je za výhodných finančných podmienok, niekedy za poskytnutie iného plnenia.

Naše možnosti vašej propagácie

Osobná pozvánka -  rozhovor v štúdiu
Regionálna televízia je pre ľudí dôveryhodná, má vysokú mienkotvornú funkciu a nadpriemerne verné publikum. Poskytneme minimálne 5 minút na tému pripravovaného podujatia. Prísť môže jeden alebo dvaja hostia.

 Odvysielanie reklamného spotu 
Televízna reklama je kráľovnou medzi reklamnými formátmi. Diváci prijímajú reklamu ako informáciu - reklama v regionálnej TV neprekáža. Kultúrne a prospešné podujatia majú výhodnejšie cenové podmienky ako bežná reklama.

Tipy na voľný čas - video
Je zjednodušená forma reklamného spotu, ktorý je spracovaný z fotografií a nahovoreného textu s informáciami „čo - kedy-kde“. Vysielame ho týždeň pred podujatím 18 krát denne, spolu 126 krát.

 Reportáž z podujatia 
Je zaujímavou PR formou ako spropagovať podujatie. PR formáty sú  vysoko akceptované obyvateľstvom a majú vynikajúci ohlas. Už samotné televízne nasadenie vzbudzuje u divákov rešpekt. Značka sa ocitá v "dobrej spoločnosti“ a divák ju vďaka vážnosti televízneho média ako takého automaticky priraďuje do svojích top značiek bez toho, aby si to uvedomoval.

PR článok na www.tvba.sk s výbornou návštevnosťou.

Zorganizovanie súťaže o lístky na podujatie

Banner na web stránke televízie a iné podľa dohody.


Príklady vašej reciprocity za poskytnutý mediálny priestor

Mediálne partnerstvo
Mediálny barter
Lístky na podujatie
Podpora značky TVBA na sociálnych sieťach a osobitná podpora

   

Kontaktujte nás včas. Vznikne tak väčší časový priestor na splnenie vašich požiadavok v súlade s dohodou o mediálnej spolupráci. Niekoľko dní pred podujatím už nemáme možnosť dohodnúť všetko potrebné k vzájomnej spokojnosti. Ide najmä o vyrobené tlačoviny, kde by ste mohli použiť naše logo a do ktorých sa už nedá operatívne zasahovať. (To neplatí v prípade, že si propagáciu hradíte v plnej výške).

Nezabudnite, že hľadáme možnosti obojstranne výhodnej spolupráce, myslite teda aj na nás. Iné média o nás nič bezplatne neuverejnia aj my potrebujeme propagáciu v hyperkonkurencii internetu...

V priebehu spolupráce, resp.po skončení, nám nezabudnite, poslať vaše výstupy - grafický náhľad tlačovín, kde ste uverejnili naše logo.

.

  • Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu. 
    Napíšte nám alebo zavolajte: 0903 445 632 reklama@tvba.sk

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftVšetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM