RegionTVnet

 

cropped-logo_znak_400x400-2.jpgRegionTVnet je aj neformálny projekt spolupráce regionálnych a lokálnych televízií na Slovensku pri získavaní klientov multiregionálnej inzercie.  

www.regiontvnet.sk

 

Filozofia projektu – spolupráca z jedného miesta

Ponúkame možnosť dohodnúť si spoluprácu viacerých televízii na jednom mieste. Televízie majú totiž rôznu kvantitatívnu úroveň, rozsah a obsah vysielania, rôznu cenovú politiku. Komunikovať s každou osobitne je zložité a časovo náročné.

Vysielací koncept

Neponúkame náhradu klasickej kampane v národnej TV, ponúkame alternatívu.

 • Celoplošná kampaň – oslovíme veľký počet TV tak, aby bol územný zásah v maximálnej možnej miere.
 • Sériová kampaň jednotlivé lokality usporiadané za sebou v čase. Výhodou je porovnanie úspešnosti v jednotlivých lokalitách. Úspech je závislý od produktu, zloženia obyvateľstva a kúpyschopnosti obyvateľstva jednotlivého regiónu.
 • Paralelná kampaň jednotlivé lokality usporiadané vedľa seba v rovnakom čase.  Vhodné pre akcie, výpredaje a časovo obmedzené kampane.
   

Divácke publikum

http://regiontvnet.sk/wp-content/uploads/2015/11/pale_pink_stylish_living_room_picture_167595.jpgJe logické, že nesledujete všetky regionálne a lokálne stanice,  tak si urobte rýchly prieskum na web stránkach staníc. Najdôležitejšie kritéria pri posudzovaní sú sledovanosť, ktorú určuje program, dostupnosť pre obyvateľov a profesionalita spracovania príspevkov.

 

 

 

Sledovanosť – počet divákov
Program
Dostupnosť a šírenie signálu
Profesionalita spracovania a ostatné aspekty
O televízií potrebujete vedieť:


 

Možnosti spolupráce
 

1. Reklama

Realizujeme všetky formy reklamy, ktoré sú známe z národnej televízie: reklamný spot, sponzoring, PR formáty, telenákup a product placement, ale aj kompletný biznis televízny program.

 • klasická komerčná mediálna komunikácia ( reklamný spot, telenákup, sponzoring)
 • PR príspevky (reportáž, rozhovor, oznam)
 • reklama na internete (banner, PR článok

2. Celoplošná informačná (popularizačná) kampaň v regiónoch

Regionálna TV je veľmi vhodná na realizáciu kampane vo verejnom záujme, ktoré sú obvykle financované zo zdrojov EÚ . Regionálna TV je pre ľudí dôveryhodnejšia ako bulvárne média . (Občan niekde hľadá zábavu, inde užitočné informácie.)

3. Odvysielanie showprogramu, dokumentu, záznamu, konferencie

Hľadáte publikum pre videofilm? Kvalitný dokumentárny film nemá ostať v šuplíku zapadnutý prachom. Svoju misiu splní iba ak je ponúknuté verejnosti.
Ak organizujete showprogram, potrebujete odprezentovať sponzorov programu a pochváliť sa pred verejnosťou. Nechajte si urobiť profesionálny záznam, ktorý odvysielate po celom Slovensku. Príkladom takejto spolupráce bol  Slávnostný benefičný galavečer Štvorlístok pre talenty 2015, 2016.

4. Politická reklama

Regionálna TV je priam ideálna pre politickú kampaň.

 • Regionálna TV pôsobí na rozvoj regiónu
 • Aktivizuje občana v jeho účasti na správe verejných vecí
  Pestuje lokálnu a regionálnu identitu.
 • Lokálne média významne prispievajú k demokratizácii

Najmä regionálne televízie ponúkajú vysoký realizmus, a tým aj pravosť. To vytvára dôveryhodné reklamné oznámenie, ktoré vám umožní dosiahnuť zacielenie na zákazníkov.
K dispozícii je dostatok regionálnych TV staníc, ktoré môžu  poskytnúť vysoko hodnotné lokality pre špecifické kampane. Kampane môžu ťažiť z regionálneho prispôsobenia inzercie  – napríklad vo volebnej kampani. Kampaň v regionálnej televízií vám umožní, že sa do  kampane zmestia regionálne charakteristiky vášho posolstva.

Ako postupovať?

Urobte si krátky prehľad
Definujte si cieľ komunikácie, cieľovú skupinu a načasovanie kampane
Zvoľte si formáty propagácie
Voľba médií
Opýtajte sa na cenu
Informujte sa na detaily
 • Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu. 
  Napíšte nám alebo zavolajte: 0903 445 632 reklama@tvba.sk

www.regiontvnet.sk


Objednávkou u regionálnej televízie nielen výhodne využijete divácky potenciál pre svoju kampaň, ale tiež podporíte výrobu programov určených pre obyvateľstvo.

Možnosti spolupráce prekonzultujte na: info@regiontvnet.sk

TV reklama
+
+
Medialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftMedialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM