logo
Nákupný košík

TELEVÍZIA

HLAVNÉ MENU

Kultúra & zábava


Aktuálne príspevky z archívu

Image in photogallery
Bratislavské bábkové divadlo pozýva na novú inscenáciu NUNA!
26.2.2020 18:00 | Kristína Baluchová
V Bratislavskom bábkovom divadle sa uskutoční už čoskoro premiéra inscenácie pre deti „NUNA“. Viac nám o samotnom predstavení prezradil dramaturg Peter Galdík.


Image in photogallery
Pozývame vás na koncert zaujímavej hudobnej skupiny do Domu kultúry Lúky v Petržalke
26.2.2020 16:24 | Olga Valentová
Pozývame vás na koncert zaujímavej hudobnej skupiny do Domu kultúry Lúky a zároveň aj na všetky dobré podujatia v Petržalke. V jej kultúrnych zariadeniach na vás čaká rockový koncert, kabaret, Adela Vinczeová ako herečka, divadelné komédie, dobré filmy či mladý „rap“.


Image in photogallery
Divadlo STOKA opäť hľadá nové priestory
24.2.2020 13:18 | Kristína Baluchová
Nezávislé divadlo STOKA opäť hľadá nové priestory. Po Pribinovej ulici presunulo divadlo adresu svojho pôsobiska do Cvernovky, tam však môže zotrvať len do júna. Predstavitelia divadla diskutujú s BSK i s mestom a hľadajú nové miesto pre nezávislú kultúru v našom hlavnom meste.


Image in photogallery
Maškarný ples v Petržalke
13.2.2020 15:15 | Olga Valentová


Image in photogallery
Karneval na ľade sa opäť hemžil princeznami, indiánmi, ale aj netradičnými maskami
3.2.2020 15:12 | TVBA
Karneval na ľade je už niekoľko rokov neoddeliteľnou súčasťou novomestskej zimy. Inak tomu nebolo ani tento rok. Zimný štadión sa opäť hemžil princeznami, indiánmi, ale aj netradičnými maskami, akou je napríklad hrozno či rubikova kocka.


Image in photogallery
KORZO 1/2020: Štvorlístok pre talenty 5.ročník
17.1.2020 18:50 | Oľga Valentová
Štvorlístok pre talenty je podujatie, ktoré je vyvrcholením celoročného úsilia organizátorov na podporu talentovaných detí a mladých ľudí zo znevýhodnených pomerov, aby dostali šancu rozvíjať svoj talent.


Image in photogallery
Staré Mesto usporiadalo prvý Novoročný koncert
14.1.2020 15:32 | Jozef Hübel
Novoročný benefičný koncert sa konal v priestoroch vynoveného Pistoriho paláca, za mimoriadneho záujmu Staromešťanov. Zazneli rôzne hudobné žánre v podaní známych interpretov – od operného spevu až po populárne moderné duety.


Image in photogallery
Eva Fačková: Divadlo nastavuje zrkadlo našej spoločnosti
10.1.2020 17:41 | Monika Debnárová Grznárová
Rok 2020 bude patriť slovenskému divadlu. Pripomíname si totiž 100. výročie založenia Slovenského národného divadla. Oslavovať budú však divadlá na celom Slovensku. O podujatí Rok slovenského divadla 2020 sme sa rozprávali s pani Evou Fačkovou z Divadelného ústavu.


Image in photogallery
Do nášho štúdia zavítal prvý sólista Baletu SND v Bratislave Andrej Szabo
9.1.2020 17:55 | Renata Brimich Špačková
Svojmu synovi by balet nikdy neodporúčal, v ktorých predstaveniach tancuje, čo je jeho srdcovkou a ako prilákať viac divákov na balet... aj o tom sme sa rozprávali s prvým sólistom Baletu SND v Bratislave Andrejom Szabom.


Image in photogallery
V Petržalke sa bude opäť plesať v maskách!
8.1.2020 19:30 | Kristína Baluchová
S nový rokom si môžeme dať pekné predsavzatie – venovať sa viac kultúre. O takýchto možnostiach v Petržalke nám povedala viac Alexandra Illéšová z Kultúrnych zariadení Petržalky.<<1234...96 >>


Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam