logo
Nákupný košík

TELEVÍZIA

HLAVNÉ MENU

Life style


Aktuálne príspevky z archívu

Image in photogallery
S biochemičkou Milicou Jahelkovou o čajoch a ich účinkoch  (77)
16.1.2020 17:55 | Renata Brimich Špačková
Ako rozpoznať kvalitu čajov, aké čaje existujú, na čo si dávať pozor.. o čajoch aj nečajoch sme sa rozprávali s biochemičkou a odborníčkou na čaj Mgr. Milicou Jahelkovou.


Image in photogallery
So známym záchranárom Viliamom Dobiášom o tom, ako sa dá predchádzať niektorým úrazom  (366)
15.1.2020 18:00 | Kristína Baluchová
Doc.MUDr.Viliam Dobiáš, PhD. je prezidentom Slovenského Červeného kríža, vedúcim Katedry urgentnej medicíny SZU a autorom mnohých publikácií. Známy záchranár divákom priblížil svoju prácu a upozornil nás i na to, ako sa dá niektorým úrazom či chorobám predísť.


Image in photogallery
S fyzioterapeutkou Barborou Bartolčičovou o tom, ako začať zdravo cvičiť (39)
13.1.2020 17:30 | Renata Brimich Špačková
Januároví cvičenci - to je pomaly oficiálny termín. Začiatkom roka sa totiž veľa ľudí rozhodne odrazu a nárazovite začať cvičiť a chudnúť. Čo si môžu spôsobiť, ako na to ísť zdravo, sme sa rozprávali s fyzioterapeutkou Mgr. Barborou Bartolčičovou, PhD.


Image in photogallery
Neurologické oddelenie v nemocnici na Antolskej má konečne elektroencefalograf (79)
8.1.2020 19:00 | Natália Babicová
Epilepsiu a následky cievnych mozgových príhod budú v nemocnici sv. Cyrila a Metoda v Petržalke diagnostikovať presnejšie a rýchlejšie. Neurologické oddelenie má konečne elektroencefalograf.


Image in photogallery
Majú novoročné predsavzatia vôbec zmysel? Poradí nám psychologička, športový tréner a jazykový lektor (151)
1.1.2020 18:00 | Kristína Baluchová
Ruku na srdce - asi každý z nás má skúsenosť s novoročnými predsavzatiami. Niekto si vytvorí detailný plán, iný zas predsavzatie vníma ako tajné želanie. Či sa to všetko môže vôbec podariť, o tom sme diskutovali s psychologičkou, športovým trénerom a jazykovým lektorom.


Image in photogallery
S Hankou Rapantovou o holandských Vianociach (199)
26.12.2019 17:59 | Renata Brimich Špačková
Hanka Rapantová sa pred tromi rokmi vydala za holandského manžela. Aké sú tradície, jedlá, zvyky, ako trávia Vianoce v Holandsku sme sa rozprávali s touto známou moderátorkou.


Image in photogallery
Kváskové vianočné pečenie s Janou Balážovou (1669)
23.12.2019 17:45 | Renata Brimich Špačková
Jana Balážová si vyliečila obrovské zdravotné problémy tým, že si začala sama piecť a " kváskovať". Urobiť dokonalý kvások sa išla k Josepovi Pasqualovi do španielskej Barcelony- Rubí. Ako si napiecť dokonalú kváskovú vianočku? Aj o tom sme sa rozprávali v štúdiu.


Image in photogallery
6 tipov ako predísť chybnému držaniu tela u detí (214)
21.12.2019 13:38
Pri vzpriamenom stoji sa hmotnosť človeka optimálne rozloží a nohy odbremenia chrbticu. Nesprávne držanie tela môže spôsobiť rôzne komplikácie – napr. bolesti kĺbov, hlavy, ťažkosti s dýchaním, reflux, pálenie záhy, zápchu, a môže byť dokonca príčinou rôznych zranení pri ...


Image in photogallery
MUDr. Lucia Copáková: Ako ovplyvňuje genetika naše zdravie  (363)
19.12.2019 18:00 | Renata Brimich Špačková
Genetika nie je strašiak. Je lepšie vedieť, čo máte vo svojich génoch, vo svojej DNA a riešiť prevenciu, ako ochorieť. O dnešnej lekárskej genetike, o tom, čomu vieme predísť presnou diagnostikou sme sa rozprávali s MUDr. Luciou Copákovou z lekárskej genetiky.


Image in photogallery
DSS Most aj tento rok aktívne prispel k sociálnej inklúzii ľudí s duševnými poruchami (321)
18.12.2019 18:00 | Kristína Baluchová
DSS Most prevádzkuje rehabilitačné stredisko, poradňu i tvorivé dielne. O dôležitosti inklúzie ľudí, ktorí by nemali stáť na okraji našej spoločnosti, sme sa zhovárali s odborným pracovníkom Jozefom Petrovičom.123...23 >>

Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam