V Petržalke uvítali deti do života

11.3.2020 17:23 | Monika Debnárová Grznárová

Mestská časť Petržalka si štyrikrát do roka uctieva najmenších obyvateľov, ich rodičov a starých rodičov. Pravidelne totiž organizuje slávnostné Uvítanie detí do života. To prvé tohtoročné sa konalo  prvú marcovú sobotu.


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článkuImage in photogallery
Nové študijné odbory v Petržalke (359)
V Petržalke bude nová bilingválna základná škola, ktorej zriaďovateľom bude mestská časť. Ak chcete aby vaše deti študovali už na základnej škole v anglickom jazyku, skúste sa informovať na základnej škole Pankúchova.


Image in photogallery
Nové ihriská vo Vlčom hrdle (588)
K4546 Ružinov sa stará o viac ako 100 detských ihrísk. Mnohé z nich si vyžadujú rekonštrukciu. Dve z nich sa už rekonštrukcie dočkali, a to rovno na deň detí.


Image in photogallery
Teleškola (1449)
Školy zostávajú stále zatvorené. Ako teda učiť? Ako zaujať deti a zároveň prehnane nezaťažiť rodičov?


Image in photogallery
Ako zvládať s deťmi domácu izoláciu  (545)
Nika Macinská napísala knihu, v ktorej rodičom radí, čo deti naozaj potrebujú. Sama je mamou 8 detí. Ako zvláda súčasnú situáciu, online vyučovanie a čo odporúča rodičom v súčasnej koronakríze?


Image in photogallery
Ako budú prebiehať zápisy do materských a základných škôl v Petržalke? (695)
Blíži sa dátum zápisu do materských a základných škôl. Ako však budú prebiehať, keď sú momentálne školy a škôlky zatvorené? Odpovie hovorkyňa Petržalky Mária Halašková.


Image in photogallery
S Bratislavčankou o živote v Írsku počas koronavírusu (646)
Opatrenia proti šíreniu nového koronavírusu zavádzajú všetky štáty sveta. Dotknú sa aj mnohých Slovákov žijúcich v zahraničí. Aká je situácia v Írsku a v jeho hlavnom meste nám porozprávala pani Petra Halandová.


Image in photogallery
Ako deti z Peržalky trávia čas počas karantény? (611)
Aj petržalské školy a škôlky sú stále zatvorené. Deti trávia svoj voľný čas nielen pri počítačoch, ale aj vonku. Je chvályhodné, že pri tom dodržiavajú bezpečnostné a hygienické opatrenia. Nemajú však celkom prázdniny, učitelia dbajú na to, aby sa aj učili.


Image in photogallery
V Petržalke uvítali deti do života (606)
Mestská časť Petržalka si štyrikrát do roka uctieva najmenších obyvateľov, ich rodičov a starých rodičov. Pravidelne totiž organizuje slávnostné Uvítanie detí do života. To prvé tohtoročné sa konalo  prvú marcovú sobotu.


Image in photogallery
Barbora Burajová hovorí: Istanbulský dohovor chráni ženy a deti pred násilím a vôbec nesúvisí s manželstvami homosexuálov... (918)
Násilie v domácnostiach je téma, o ktorej sa na Slovensku hovorí len keď sa vyskytne vážny prípad. Vtedy je už však väčšinou neskoro. V týchto dňoch sa v súvislosti s tým hovorí o Istanbulskom dohovore. Čo sa v ňom píše a prečo je tento dokument taký kontroverzný nám porozprávala ...


Image in photogallery
Miloslava Fellegiová: Dieťa s odkladom školskej dochádzky za rok dozreje (793)
Zápisy detí do prvých ročníkov základných škôl sa blížia. Na tento dôležitý krok sa pripravujú aj rodičia s deťmi, aj školy. Ako zápis prebieha a čo v prípade ak dieťa nie je na vstup do školy zrelé nám poradí pani Miloslava Fellegiová z Centra pedagogicko-psychologického ...123 >>


Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam