Reklama a firemná komunikácia sa naďalej vyvíjajú - odborníci ju už nebudú schopní predstaviť bez pohyblivého obrazu.

Prvé reklamné kampane už existovali okolo roku 1900, v novinách. S prvým masovým médiom sa uplatnila aj reklama. Ďalší veľký obrat prišiel s televíziou. S neustále rastúcim počtom programov sa televízia stala médiom číslo 1. Webová reklama je najnovšia fáza vývoja. Klasická televízna reklama má stále veľmi silné postavenie, ale obrazové filmy a klipy sú stále dôležitejšie aj na sociálnych médiách.

Z hľadiska meteorického nárastu videozáznamov, najmä na mobilných obrazovkách, sa dá predpokladať, že úspešná firemná komunikácia a marketing obsahu v budúcnosti už nebudú možné bez videoreklamy.


DLHOROČNÉ KOMPETENCIE

Viva Studio sa špecializuje na výrobu TV programov, kvalitných filmov a reklám, s 28 ročnými skúsenosťami v oblasti televízie. Stála pri zrode a spolupracovala so všetkými národnými komerčnými TV stanicami, aj so zahraničnými kanálmi a množstvom reklamných agentúr.

SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Sme vášniví tvorcovia a do každého projektu vkladáme svoje srdce a dušu - veľkého alebo malého. Pretože chceme váš maximálny úspech! Sme spokojní iba vtedy, keď ste aj vy. Týmto postojom neustále presviedčame svojich zákazníkov, aby sa k nám vracali!

100% - KOMPLETNÝ SERVIS

Od poradenstva, koncepcie a organizácie po filmovanie a podporu na mieste po postprodukcii - váš projekt riadime od začiatku do konca. Vaša výhoda: Efektívny pracovný postup s menšou námahou - jediný kontakt na všetky otázky - všetko z jedného zdroja!

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Každá výroba je taká individuálna a jedinečná ako zákazník, ktorý za tým stojí. Nemáme žiadne koncepty zo šuplíka! Sme vždy otvorení novým nápadom a vyrábame výlučne podľa individuálnych ponúk - podľa špeciálnych prianí našich zákazníkov!

 


Spoločnosť Viva Studio vznikla v roku 1993 a patrí medzi produkčné spoločnosti s najdlhšou tradíciou, ako jedno z prvých súkromných televíznych štúdií na Slovensku. Od roku 2006 má dcérsku spoločnosť City TV, s.r.o., ktorá vysiela ako metropolitná TV Bratislava.

  • Už v roku 1994 sme disponovali kompletným technologickým reťazcom profesionálnych TV zariadeni vo formáte Betacam SP. Medzi prvými na Slovensku sme prevádzkovali nelineárne strihové pracovisko AVID Média Composer a digitálny Betacam.
  • Okrem kamier a strižní sme prevádzkovali, aj v tom čase ojedinelé zariadenia, kamerový žeriav  Jimmi Jib, steadycam a počítačovú grafiku Emily Dubner.

Viva Studio, ako dodávateľ televíznej objednávkovej tvorby a záznamov z podujatí, je jeden z piatich najvýznamnejších subjektov vo filmovej  a televíznej produkcii na Slovensku. Uvádza to Ministerstvo kultúry vo svojom dokumente  Správa o stave a potenciáli kreatívneho priemyslu na Slovensku (strana 55) ako výsledok svojho prieskumu trhu 2016.


Viac z histórie spoločnosti Viva Studio
.

Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam