Tréningové filmy a webináre

VZDELÁVACIE FILMY

  • Nemáte čas na vonkajšie semináre?
  • Tréningové filmy - flexibilné a použiteľné kedykoľvek.
  • Chcete edukovať verejnosť? Efektívne je to urobiť masovo cez televíziu alebo internet.

KOMUNIKUJTE VEDOMOSTI EFEKTÍVNE

Potrebujete film, ktorý školí vašich zákazníkov v zaobchádzaní s vašimi výrobkami alebo efektívne vzdeláva vašich zamestnancov. Niekedy je ťažké dostať sa k obsahu, aby sme vysvetlili produkt alebo koncepciu alebo sprostredkovali komplexné znalosti zrozumiteľným spôsobom. Tu sa začína školiaci film. Filmové sekvencie, grafické prvky, animácie a text rečníkov sprostredkúvajú obsah zábavným a živým spôsobom.

Dostanete od nás školiaci film, ktorý sprostredkuje vedomosti, je ľahko zrozumiteľný a zábavný a ktorý vyhovuje potrebám cieľovej skupiny.

Kedy je tréningový film úspešný?

Dobrý vzdelávací film prináša priateľské informácie presne pre vás dôležité informácie. Dostáva sa k jadru kľúčových správ na obrázku a v texte bez toho, aby bol triezvy alebo zdĺhavý.

Je dôležité, aby sa divák cítil oslovený a motivovaný. Tréningový film, ktorý zostáva v pamäti, šetrí straty spôsobené trením a súčasne je aktívnym zabezpečením kvality.

Tréningové filmy sa dajú využiť mnohými spôsobmi. Sú ideálnym doplnkom seminárov a workshopov, efektívne pripravujú novo získané vedomosti, pomáhajú pri komunikácii podnikovej filozofie alebo predstavujú komplexné funkcie zariadení, strojov alebo softvéru.

Po vyrobení je možné cvičný film znovu a znovu použiť. Ak to čas dovolí, zaškoľte svojich zamestnancov. Školiace videá sú účinnou alternatívou k školeniu na mieste.KTO POTREBUJE EDUKAČNÝ FILM?

Tréningové filmy šetria čas a čas sú peniaze. Trénujte nových kolegov vo vašej spoločnosti namiesto toho, aby vás posielali na zdĺhavé a nákladné semináre mimo domov. Sprístupnite inovácie vo svojej pobočke všetkým zamestnancom v prehľadnej forme ako vzdelávací film, a to aj na celom svete prostredníctvom internetu.
Masovo vdelávacie filmy slúžia verejnosti.

Aké sú výhody tréningového filmu?
Kde je možné ukázať tréningový film?

Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam