Veľtrhový film

VZBUDIŤ ZÁUJEM

  • Prezentujte svoju spoločnosť, svoju značku a produkty na veľtrhoch a kongresoch.
  • Prebudenie záujmu bežiaceho publika a upozornenie vašej cieľovej skupiny na vás.
  • Veľtrhové filmy vás zaujmú a informujú.

Veľtrhový film ako pomôcka pre vystavovateľa

Veľtrhy sú miestom, kde možno nadviazať kontakty a získať nových zákazníkov.
Obrázok výstavných stánkov sa za posledných desať rokov stále viac a viac mení na výrazne viac multimédií. Film na stánku priťahuje pozornosť, najmä ak vyniká svojím dizajnom. Dobrý veľtrhový film vás robí zvedavým, poučným a zábavným. Je to vizitka, pomocou ktorej sa prezentujete. Klip dopĺňa ponuku na mieste, pretože má veľmi odlišné štylistické možnosti, ako osloviť návštevníkov a povzbudiť ich, aby sa zdržiavali.

Film veľtrhu sa líši od produktu alebo obrazového filmu tým, že film zvyčajne funguje bez zvuku. Nahrádza sa písmo, animácie a titulky. Keďže publikum by sa malo povzbudzovať, aby „navštívilo váš stánok“, veľtrhový príves by nemal byť lakomý vizuálnymi stimulmi - ďalší veľtrh a ďalší súťažiaci sú od vás vzdialené len pár krokov.

Veľtrh pre organizátorov

Veľtrhový film je tiež ideálnym reklamným nástrojom pre organizátora, ktorý inšpiruje návštevníkov a vystavovateľov na budúce veľtržné udalosti. Tu sa mení pohľad: zachytávame náladu, pozorujeme a pýtame návštevníkov, počúvame vystavovateľov a testujeme stravovanie a servis.

Bez ohľadu na to, ktorým smerom nám dáte, vyrobíme pre vás dokonalý výstavný film! S profesionálne vyrobeným výstavným filmom budete môcť vyniknúť od svojich konkurentov a presvedčiť zákazníkov moderným, kvalitným a efektívnym prístupom.

Veľtrhový film tiež dokumentuje váš záväzok na mieste. Počas veľtrhu umiestnite tento film na svoju domovskú stránku alebo ho odvysielajte v televízii. Vaše veľtržné vystúpenie bude teda dobre propagovanou reklamou.


KTO POTREBUJE VEĽTRH - FILM?

Na jednej strane môže byť veľtrhový film použitý ako reklamné médium pre vystavovateľa na predaj jeho výrobkov alebo služieb alebo na upozornenie na jeho stánok.

 Na druhej strane môže výstavný film použiť aj organizátor na samotný marketing. Z tohto pohľadu slúži veľtrh ako reklamný film na prilákanie návštevníkov a vystavovateľov alebo ako firemná prezentácia.

Aké sú výhody filmu pre veľtrh?
Kde môže byť film uvedený?

Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam