TV spot

Televízna reklama je kráľovnou medzi reklamnými formátmi

Najtradičnejšia zo všetkých foriem reklamy v televízii. A tiež najkratší.

  • Presvedčte svojich zákazníkov pôsobivými obrázkami a stručnými slovami.
  • Krátke a nezabudnuteľné.

Masmédiá sú ideálne na reklamné účely z dôvodu ich vysokej distribúcie.

Klasickým reklamným médiom je televízia. Televízia má rozhodujúcu výhodu oproti iným reklamným kanálom. Apeluje na niekoľko zmyslov súčasne. Najmä obrázky a zvuk zasiahnu diváka do hlavy a srdca.

 

Dostaneme vás do televízie!

TV BRATISLAVA

Táto kombinácia optických a akustických informácií sa napríklad v rozhlasovej reklame nenachádza. Pre všetky ostatné reklamné médiá vždy chýba kritérium. Uľahčuje to médiu televízie prenášať informačný obsah a oslovovať spotrebiteľov na emocionálnej úrovni.

Najvýraznejšou formou televíznej reklamy je televízny spot - asi za 30 sekúnd je divák zachytený, ohromený pôsobivými obrázkami a presvedčený v skratke. Televízia môže tiež dosahovať rýchle a efektívne rozsahy a môže byť tiež nepretržite meraná.

Hodnotenia ponúkajú každodenné riadenie výkonu a zároveň tvoria optimálny základ pre plánovanie mediálnych stratégií zamerané na cieľovú skupinu - tak, aby reklamné oznámenie dosiahlo správny program, správny čas, správneho diváka a teda vašich zákazníkov.


KTO POTREBUJE TELEVÍZNU REKLAMU?

Bez ohľadu na to, či ste stredne veľká spoločnosť alebo veľká spoločnosť - ak chcete inzerovať svoju spoločnosť alebo produkt efektívne a efektívne, nemôžete sa vyhnúť televíznemu spotu. Takmer každá domácnosť má jeden alebo viac televízorov, priemerná denná spotreba televízora je niekoľko hodín. S malým úsilím - aj z finančného hľadiska - sa môžete dostať k cieľovej skupine a správne sa predstaviť.

Aké sú výhody televíznej reklamy?
Kde je možné zobraziť televízny spot?
•••

Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam