Na obrazovky sa vracia rubrika Čas pre poslanca

4.4.2014 14:52 | TV Bratislava

Televízia Bratislava spustila rubriku „Čas pre poslanca“ na jeseň 2010, tesne po ostatných komunálnych voľbách. Zámerom bolo vytvoriť priestor pre všetkých poslancov Mestského zastupiteľstva v Bratislave vo forme série štúdiových rozhovorov. V roku 2010 jednotliví poslanci postupne prezentovali nielen svoje vízie v komunálnej politike, ale predstavovali sa aj z osobnostnej stránky, t.j. ich záľuby a pod. Rubriku moderuje Rastislav Iliev, ktorý patrí k služobne "najstarším" a najskúsenejším moderátorom televízie.

V „polčase“ volebného obdobia, t.j. v období jeseň 2012 – jar 2013, sa rubrika obnovila, aby poslanci zhodnotili prvú časť svojej práce v mestskom zastupiteľstve.

S blížiacimi sa komunálnymi voľbami 2014 sa rubrika „Čas pre poslanca“ vracia späť, pričom tentoraz už pôjde o hodnotiace rozhovory jednotlivých poslancov. TV Bratislava ich bude pozývať dvakrát týždenne, a to v abecednom poradí. Prácu mestského parlamentu i svoju osobnú hodnotila ako prvá poslankyňa Katarína Augustinič (streda, 2.apríla 2014). Všetky rozhovory z rubriky „Čas pre poslanca“ budú dostupné na stránke:

www.tvba.sk/caspreposlanca

Poslanci mestského zastupiteľstva dostávajú v TV Bratislava priestor aj v iných formátoch – v správach, reportážach či besedách. Televízia Bratislava tiež nahráva a vysiela v plnom znení všetky rokovania Mestského zastupiteľstva. Takouto formou vychádzame v ústrety všetkým obyvateľom nášho hlavného mesta i bratislavského regiónu, aby kontrolovali prácu zástupcov, ktorých si v roku 2010 zvolili a ktorí sa na jeseň 2014 budú opätovne uchádzať o dôveru voličov.


 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii
 /1 >> nasledujúci

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam