logo
Nákupný košík


Hlavné menu

PZP za najlepšiu cenu si vybavíte priamo z domu

6.11.2020 16:55 | PR

Ak chcete na vašom aute jazdiť, musíte mať uzatvorené povinné zmluvné poistenie. Táto povinnosť je daná zákonom a nevyhne sa jej žiadny vodič. Preto je na mieste otázka, kde sa dá nájsť najvýhodnejšie PZP. Odpoveď môže poskytnúť online porovnanie cien zmluvného poistenia, vďaka ktorému si tú najlepšiu ponuku nájde každý.

 

Poistenie auta online je jednoduchšie, než si myslíte

Či už jazdíte na SUV, drahom luxusnom automobile alebo rodinnom aute strednej triedy, ponuka poisťovní je taká široká, že výhodné zákonné poistenie sa nájde pre každého motoristu. Netreba pritom študovať webové stránky poisťovní ani chodiť do pobočiek osobne. Všetky dostupné ponuky nájdete na jednom mieste, a to práve vďaka porovnávacej kalkulačke PZP. Vyplníte formulár a po zadaní potrebných údajov vám kalkulačka pre výpočet poistenia vygeneruje všetky ponuky pre vaše vozidlo. Keď si jednu vyberiete, poistku jednoducho uzatvoríte a uhradíte poistné. So zelenou kartou, poistnou zmluvou a ďalšími dokumentami si tiež nemusíte robiť starosti. Všetky potrebné tlačivá vám budú doručené na vašu e-mailovú adresu. PZP online si takto vybavíte priamo z domu, počas obednej prestávky alebo večer pri sledovaní správ.

 

Stačí pár minút a vaše vozidlo je poistené

Výhody porovnávačov cien produktov sú nesporné. V prípade poisťovania auta ušetríte peniaze, pretože ľahko nájdete to najlacnejšie PZP. Tiež ušetríte aj čas, ktorý by ste inak strávili hľadaním najvýhodnejšej ponuky. V neposlednom rade s uzatvorením poistenia cez spoločnosť Netfinancie.sk získate spoľahlivého partnera. Ak budete mať akúkoľvek otázku či problém s vašim poistením, viete, na koho sa môžete obrátiť. Okrem možnosti uzatvorenia PZP či iných typov poistenia, na stránke nájdete aj množstvo praktických rád a vždy aktuálne informácie z poisťovníctva. Preto nestrácajte čas ani peniaze a poisťujte sa cez internet. Poistenie online so všetkými benefitmi si môžete vyskúšať kedykoľvek.

Zdroj obrázka: pexels.com

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

 /1 >> nasledujúciImage in photogallery
Porušujú COVID opatrenia naše ľudské práva?  (169)
5.3.2021 17:00 | Jozef Hübel
Ako COVID ovplyvnil správanie sa štátu voči vlastným občanom? Výročná správa medzinárodne rešpektovanej organizácie Amnesty International za minulý rok si všíma okrem iného aj Slovensko, ktoré malo spolu s ďalšími 11imi krajinami diskriminovať vlastných občanov prostredníctvom protipandemických opatrení. Išlo ...


Image in photogallery
Metro Dnes 05. 03. 2021 (91)
5.3.2021 08:52
V dnešnej reportáži sme vám prezradili, koľkokrát môžete použiť rúško podobné respirátoru a našim hosťom v štúdiu bola riaditeľka a zakladateľka Plamienka, ktorá bližšie priblížila terapiu pre pozostalých.


Image in photogallery
Stalo sa 05. 03. 2021 (85)
5.3.2021 08:49
Petržalka plánuje aplikovať šetrnejšie metódy pri odstraňovaní inváznych drevín na jej území. V Ružinove pribudnú osadené červeno-biele zberné nádoby na drobný elektroodpad či batérie. Futbalový klub ŠK Slovan venoval obyvateľom Bratislavy desiatky tisícov nedostatkových respirátorov.


Image in photogallery
S Kristínou Baluchovou o knihách i jednej Záhade knižnice na konci ulice (135)
4.3.2021 11:27
Na konte má 10 kníh pre deti i dospelých, dá sa naučiť deti čítať? A aké sú knihy jej života, ktoré ju inšpirovali a naučili vidieť celý svet z jej vlastnej detskej izbičky. O milovaných knihách som sa rozprávala so spisovateľkou Kristínou Baluchovou.


Image in photogallery
Metro Dnes 04. 03. 2021 (80)
4.3.2021 08:50
Kde objednať lacné a zároveň chutné jedlo pre seniorov? Navyše také, ktoré zohľadňuje ich požiadavky a potreby, ste sa dozvedeli z našej reportáže. Hosťom v štúdiu bola spisovateľka Kristína Balúchová, ktorá nesmela u nás chýbať, keďže marec je mesiac knihy.


Image in photogallery
Stalo sa 04. 03. 2021 (108)
4.3.2021 08:49
Hlavné mesto naďalej rokuje s ministrom financií o kompenzáciách pre Dopravný podnik Bratislava. Projekt, ktorý má nahradiť skelet obchodného domu v bratislavskom Ružinove je v štádiu posudzovania. Ružinov si pripravil na tento víkend pre deti Rozprávkovú cestu Ružinovom.


Image in photogallery
O premiére komédie Výstup, ale aj o funkcii primátora Bratislavy s hercom Pavlom Plevčíkom (280)
3.3.2021 09:12 | Michal Domonkos
Ako sa dá hrať komédia online pri viac ako 600 divákoch bez interaktivity na Novej scéne, a čo by chcel zmeniť, ak by sa stal na deň primátorom, nášmu moderátorovi Michalovi Domonokosovi v rozhovore prezradil herec Pavol Plevčík.


Image in photogallery
Metro Dnes 03. 03. 2021 (90)
3.3.2021 08:43
Obyvatelia na Mikovíniho ulici nemajú kam vyhadzovať odpad a majú preplnené kontajnery. Preto sme sa tam boli pozrieť aj s našou kamerou. Hosťom v štúdiu bol herec Pavol Plenčík, ktorý prezradil ako vyzerala online premiéra komédie Výstup.


Image in photogallery
Stalo sa 03. 03. 2021 (124)
3.3.2021 08:42
V Petržalke by malo pribudnúť nové zariadenie opatrovateľskej služby s kapacitou 40 klientov. Karlova Ves plánuje od októbra zriadiť sociálnu výdajňu, ktorá by mala rozdávať potraviny dvakrát do týždňa. Zanedbaný verejný priestor na križovatke Karadžičovej a Krížnej ulice v Starom Meste dostane novú podobu.123...731 >>TV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlistTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlist© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam