logo
Nákupný košík


Hlavné menu

Stalo sa 29.10.

29.10.2020 12:45

Ako sa pripravujú na testovanie mestské časti?

Petržalská radnica zriadi na svojom území celkovo 96 odberných miest v 31 lokalitách v rámci prvého kola celoplošného testovania obyvateľov, ktoré sa uskutoční najbližší víkend.

Staré Mesto využije pri zriaďovaní odberných miest na celoplošné testovanie ľudí na ochorenie COVID-19 aj autobusy či kancelárske kontajnery.

Novomešťania sa budú môcť dať otestovať na 38 odberných miestach.

V Karlovej Vsi má byť polovica odberných miest v exteriéri a štyri miesta sa ukazujú ako vhodné na testovanie z auta.

V mestskej časti Bratislava-Ružinov pripravujú v rámci víkendového celoplošného testovania na nový koronavírus 70 odberných miest, z toho je sedem takých, na ktorých sa bude možné otestovať z auta.

V Záhorskej Bystrici bude testovanie zabezpečené na Námestí Rodiny vo veľkoplošnom stane so štyrmi samostatnými vchodmi.

Starosta Ružinova Martin Chren na sociálnej sieti informuje, že zo 70 odberných miest bude 41 v interiéroch, sedem miest majú poskytnúť možnosť dať sa otestovať z auta a zvyšok miest bude v exteriéri v stanoch.

Mestská časť Dúbravka už zverejnila zoznam 28 odberných miest, z toho sedem bude v exteriéri. Bratislavská Rača pripravuje 18 odberných miest. Z nich bude 14 v exteriéri, odber v stanoch, vonkajších zastrešených priestoroch, respektíve z okienka.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

 /1 >> nasledujúci

© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam