Stalo sa / za 24 hodín

 Každý deň sa niečo udeje, každý deň sa niečo zapíše do histórie - a my vám to chceme sprostredkovať.
Stalo sa je čítaný súhrn udalostí dnešného dňa.

Zistite v krátkom čase, čím žije Bratislava. Venujeme sa aj detailom z mestských častí.
Sledujte nás každý pracovný deň o 18:00 hod.

Privítame aj vaše oznamy a informácie o udalostiach. Archív

Image in photogallery
Stalo sa 24.09.2020 (31)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Hlavné mesto neustále apeluje na zhotoviteľa rekonštrukcie električkovej radiály, aby dbal na bezpečnosť chodcov. Nové Mesto spustí pilotnú zónu rezidenčného parkovania v okolí Tehelného poľa 1. decembra. Nové Mesto prijme od Ministerstva financií návratnú finančnú výpomoc vo výške 394 306 eur.


Image in photogallery
Stalo sa 23.09.2020 (74)
Petržalka spustila prihlasovanie sa do nového mládežníckeho parlamentu. Ružinov prijme od Ministerstva financií návratnú finančnú výpomoc vo výške 761 895 eur. Turistické informačné centrum oslavuje 55. výročie. A pripomína si ho bezplatnými prehliadkami mesta.


Image in photogallery
Stalo sa 22.09.2020 (101)
Na dokončenie Dúbravsko - Karloveskej radiály musíme počkať, avšak pozitívum je, že cez tunel sa opäť odveziete električkou. Odberové pracovisko Národnej transfúznej služby v Ružinove je od včera až do odvolania zatvorené. Do prístrojového vybavenia na oddelení paliatívnej medicíny v Národnom onkologickom ústave pribudol nový ultrazvuk.


Image in photogallery
Stalo sa 21.09.2020 (103)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Hlavné mesto otvára po 25 rokoch pre verejnosť Lekáreň u Salvátora na Panskej ulici. Železnice Slovenskej republiky dnes pristúpia k oprave cestného mosta ponad železnicu na Tupého ulici v Novom Meste. Bratislavská ZOO sa môže pochváliť ďalším prírastkom. Veľkú zvieraciu rodinu rozšírila samička nosorožca tuponosého.


Image in photogallery
Stalo sa 18.09.2020 (97)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Bratislava si polepšila v globálnom rebríčku inteligentných miest a ocitla sa na 76. pozícii. Držitelia ročného predplatného lístka na mestskú hromadnú dopravu budú môcť využiť bezplatný jednorazový vstup do Historického múzea Slovenského národného múzea. O dotáciu na podporu kvalitného verejného priestoru sa dá v Starom Meste požiadať ešte do konca septembra.


Image in photogallery
Stalo sa 17.09.2020 (151)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Dopravný podnik Bratislava pripravil pri príležitosti Európskeho týždňa mobility pre verejnosť niekoľko akcií. Petržalka má oficiálne nového poslanca, zložením sľubu na stredajšom rokovaní miestneho zastupiteľstva sa ním stal Miloslav Šmíd. Už zajtra sa bude na celom Slovensku konať podujatie Naše Mesto v prospech komunity.


Image in photogallery
Stalo sa 16.09.2020 (162)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: V Petržalke vznikli po rekonštrukcii existujúcich priestorov materských škôl Röntgenova, Turnianska a Lietavská tri nové triedy s kapacitou 69 detí.V Ružinove sa koncom septembra začne tradičné jesenné upratovanie. K mestskému projektu Sadni si!, ktorý priniesol do Bratislavy voľné verejné sedenie - červené stoly a stoličky, pribudli červené ležadlá.123...23 >>

Služby


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam