logo
Nákupný košík


Hlavné menu

Stalo sa / za 24 hodín

 Každý deň sa niečo udeje, každý deň sa niečo zapíše do histórie - a my vám to chceme sprostredkovať.
Stalo sa je čítaný súhrn udalostí dnešného dňa.

Zistite v krátkom čase, čím žije Bratislava. Venujeme sa aj detailom z mestských častí.
Sledujte nás každý pracovný deň o 18:00 hod.

Privítame aj vaše oznamy a informácie o udalostiach.Image in photogallery
Stalo sa 17. 07. 2020 (929)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Štart parkovacej politiky začiatkom roku 2021 nevidí Bratislava reálne. Na bicykli z okrajovej časti až do mesta: Už aj Vrakuňa je členom žltej rodiny. Máte štvornohého miláčika a chcete mu dopriať schladenie počas letných horúčav? Na Draždiak zabudnite.


Image in photogallery
Stalo sa 16. 07. 2020 (1003)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Cyklomost slobody v Devínskej Novej Vsi, ktorý spája Slovensko s Rakúskom, v stredu opäť otvorili. Na Devínskej Kobyle v areáli bývalej raketovej základne slávnostne sprístupnili vyhliadkovú vežu. V priestoroch klientskeho centra na Tomášikovej otvorili Národnú prezentáciu umenia hendikepovaných umelcov.


Image in photogallery
Stalo sa 15. 07. 2020 (920)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu začala od tohto týždňa dezinfikovať zberné nádoby. Už tretí rok môžu Dúbravčania tráviť letné večery spoločne pri filme. Letné kino je na ploche pred Domom kultúry Dúbravka. Mestské kúpaliská zavádzajú zvýhodnené vstupenky pre rodičov s deťmi.


Image in photogallery
Stalo sa 14. 07. 2020 (857)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Z Letiska M. R. Štefánika pribudne od nedele nová letná pravidelná linka do chorvátskeho mesta Split. Po piatich úspešných ročníkoch organizuje Dúbravka aj tento rok zbierku školských pomôcok. Kritická situácia pri Draždiaku, kde smeti priam kypeli z košov v dôsledku nepostačujúcej kapacity, je snáď už minulosťou.


Image in photogallery
Stalo sa 13.7. 2020 (849)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Projekt výškovej kancelárskej budovy Sky Park Tower, ktorá má vyrásť v blízkosti centra, má vydané stavebné povolenie. V blízkosti Prezidentského paláca má vyrásť rezidencia Kesselbauer. Mesto zavádza pre aktuálnu situáciu okolo nového koronavírusu na Slovensku viaceré opatrenia.


Image in photogallery
Stalo sa 10.7. 2020 (854)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Nádvorie Primaciálneho paláca je od štvrtka miestom výstavy Ján Pavol II. a Slovensko. Bratislava a neziskovky budú spolupracovať pri riešení dostupného bývania. Ide o pilotný systém ukončovania bezdomovectva. Psovi hrozí v rozhorúčenom aute prehriatie a dehydratácia. Upozorňuje na to tretí ročník preventívnej kampane Policajného zboru Nezabudni na mňa v aute.


Image in photogallery
Stalo sa 9.7. 2020 (951)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Staromestská knižnica a občianske združenie Milujem knihy/Amo libris pozývajú na divadelné predstavenia pre deti do altánku letnej čitárne V Medickej záhrade. Poznáte nejakého výnimočného Ružinovčana? Niekoho, vďaka komu je život ľudí lepši? Nominujte ho na verejné ocenenie mestskej časti. V Rači na Tbiliskej otvorili zrekonštruované hokejbalové ihrisko. Práce pokračovali aj napriek koronakríze, a tak ihrisko dokončili v sľúbenom termíne.<<1...1718192021...34 >>
© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam