Stalo sa / za 24 hodín

 Každý deň sa niečo udeje, každý deň sa niečo zapíše do histórie - a my vám to chceme sprostredkovať.
Stalo sa je čítaný súhrn udalostí dnešného dňa.

Zistite v krátkom čase, čím žije Bratislava. Venujeme sa aj detailom z mestských častí.
Sledujte nás každý pracovný deň o 18:00 hod.

Privítame aj vaše oznamy a informácie o udalostiach. 

Image in photogallery
Stalo sa 03. 08. 2020 (515)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Od včera je obojsmerný autobusový spoj na trase Banská Štiavnica - Bratislava opäť v prevádzke. Bratislava od dnes pokračuje v oprave komunikácie Palisády, ktorá ovplyvní aj premávku liniek hromadnej dopravy. Staré Mesto začne od tohto týždňa s blokovým čistením ulíc na území mestskej časti.


Image in photogallery
Stalo sa 31. 07. 2020 (584)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Prejazd pod mostom Lafranconi z Karlovej Vsi na Patrónku uzatvorili. Návštevníci lesoparku budú môcť v sobotu zavítať na Včeliu lúku. Bratislava vyhlásila výberové konanie na náčelníka mestskej polície.


Image in photogallery
Stalo sa 30. 07. 2020 (536)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Najväčšou prednosťou Námestia Republiky v Petržalke je prítomnosť Chorvátskeho ramena, obyvateľom tam avšak niečo chýba. Ružinov sa zmenil na farebnú lúku a tým vytvoril nový domov pre včely a hmyz. Pre všetkých klientov zariadení sociálnych služieb je pripravená veselá letná súťaž.


Image in photogallery
Stalo sa 29. 07. 2020 (542)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: V Bratislave od včera predĺžili pre horúčavu otváraciu dobu na letných kúpaliskách. V Malom Dunaji, ale aj v iných bratislavských vodách, sú korytnačky, ktoré sú nebezpečné pre našu faunu. Aj zvieratká treba chrániť pred horúčavami. V extrémnych teplotách trpíme nielen my, ale aj ony.


Image in photogallery
Stalo sa 28. 07. 2020 (540)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Meteorológovia vydali pre Bratislavu výstrahu druhého stupňa pred vysokými teplotami, ktoré môžu dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Aký bude názov šiesteho mostu cez Dunaj? Pomôcť s jeho výberom môžete aj vy! Vodič preletel Ružinovskou ulicou rýchlosťou 107 km za hodinu, hoci je tam štyridsiatka!


Image in photogallery
Tragicky zahynul komunálny poslanec Vladimír Dolinay (590)
V sobotu tragicky zahynul komunálny poslanec a štátny tajomník ministerstva kultúry Vladimir Dolinay. V nasledujucom zostrihu si pripomenieme niektoré z jeho návštev v TV Bratislava. Česť jeho pamiatke.


Image in photogallery
Stalo sa 27. 07. 2020 (524)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Bratislavský hrad a jeho nádvorie bude miestom 20. ročníka Letných shakespearovských slávností. Výhľady do blízkeho i ďalekého okolia z novej vyhliadkovej veže na Devínskej Kobyle by mali byť za pekného počasia ešte krajšie. Poznáte múzeum počítačov? V hlavnom meste funguje už 20 rokov. Nájdete v ňom množstvo zaujímavých exponátov.<<1...7891011...26 >>© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam