Stalo sa / za 24 hodín

 Každý deň sa niečo udeje, každý deň sa niečo zapíše do histórie - a my vám to chceme sprostredkovať.
Stalo sa je čítaný súhrn udalostí dnešného dňa.

Zistite v krátkom čase, čím žije Bratislava. Venujeme sa aj detailom z mestských častí.
Sledujte nás každý pracovný deň o 18:00 hod.

Privítame aj vaše oznamy a informácie o udalostiach. 

Image in photogallery
Stalo sa 11. 08. 2020 (442)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Dopravný podnik Bratislava nemá v súčasnosti vyhradené investičné kapitálové zdroje na plánovaný nákup nových autobusov. Nový most cez Dunaj bude mať názov Lužný alebo Jarovský. V pondelok sa začala vo Vrakuni opravovať lávka pre peších na Hradskej ulici pred kruhovým objazdom.


Image in photogallery
Stalo sa 10. 08. 2020 (494)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Vodiči, ktorí smerujú z centra na Devín alebo sa chcú z Devína dostať cez Karloveskú do Dúbravky, majú situáciu skomplikovanú. Uzavretie zjazdov z Prístavného mosta z Petržalky v smere na Bajkalskú a Slovnaftskú ulicu sa odkladá. Magnetická rezonancia v Ružinovskej poliklinike bude dostupná pre poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne.


Image in photogallery
Stalo sa 07. 08. 2020 (562)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Mesto sa chystá na zber kuchynského odpadu, poplatky sa však nezvýšia. Obnova Bratislavského hradu odkryla unikátny archeologický nález. Aj tento rok sa bude v Dúbravke konať obľúbené podujatie Spomienka na Deža.


Image in photogallery
Stalo sa 06. 08. 2020 (498)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Grantový program Dobrý sused finančne podporuje nápady na zlepšenie kvality života komunít v okolí rafinérie. Staré Mesto založí novú neziskovú organizáciu Dobrý dom so sídlom na Karpatskej ulici. V Kunsthalle otvorili v stredu medzinárodný výstavný projekt Na hrane.


Image in photogallery
Stalo sa 05. 08. 2020 (470)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Zjazdy z Prístavného mosta smerom na Bajkalskú a Slovnaftskú ulicu budú uzatvorené. Niektoré vetvy križovatky D2-D4 Jarovce otvoria, niektoré uzavrú. Galéria Umelka ponúka výstavu voľných výtvarných umelcov s názvom Salón 2020.


Image in photogallery
Stalo sa 04. 08. 2020 (504)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: V Novom Meste pribudli na viacerých miestach nové cyklostojany. Rača začala s kompletnou rekonštrukciou chodníkov po oboch stranách Detvianskej ulice. V horúčavách treba myslieť aj na vtáctvo. Ružinov inšpirovala 70 - ročná občianka.


Image in photogallery
Stalo sa 03. 08. 2020 (552)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Od včera je obojsmerný autobusový spoj na trase Banská Štiavnica - Bratislava opäť v prevádzke. Bratislava od dnes pokračuje v oprave komunikácie Palisády, ktorá ovplyvní aj premávku liniek hromadnej dopravy. Staré Mesto začne od tohto týždňa s blokovým čistením ulíc na území mestskej časti.<<1...7891011...27 >>© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam