Stalo sa / za 24 hodín

 Každý deň sa niečo udeje, každý deň sa niečo zapíše do histórie - a my vám to chceme sprostredkovať.
Stalo sa je čítaný súhrn udalostí dnešného dňa.

Zistite v krátkom čase, čím žije Bratislava. Venujeme sa aj detailom z mestských častí.
Sledujte nás každý pracovný deň o 18:00 hod.

Privítame aj vaše oznamy a informácie o udalostiach.Image in photogallery
Stalo sa 28. 08. 2020 (690)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: V Bratislave pribudne 11 nových autobusov, ktoré odvezú aj objemnú batožinu. Od piatka od 22.00 h do stredy do 4.00 h úplne uzavrú starú Seneckú cestu pri veľkoobchode Metro. Ružinov vás pozýva na opekačku, ktorá sa koná v nedeľu od 15:00 hod. pred domom kultúry na Ružinovskej 28.


Image in photogallery
Stalo sa 27. 08. 2020 (768)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto infomácie: Školáci budú môcť prvý školský deň navštíviť zoologickú záhradu zadarmo. Mesto nasledujúcich týždňoch pozve rakúskeho odborníka, aby vyhodnotil postupy mesta v boji proti komárom. Nové Mesto v dôsledku situácie okolo koronavírusu obnovuje špeciálnu telefonickú linku pomoci osamelým seniorom.


Image in photogallery
Stalo sa 26. 08. 2020 (512)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Odvoz a likvidácia odpadu zabezpečí bez zmeny odvoz odpadu aj počas najbližších štátnych sviatkov. O názve nového mosta je už rozhodnuté. Víťazom ankety sa stal Lužný most. V Petržalke vzniká Mládežnícky parlament, ktorý bude poradným orgánom samosprávy.


Image in photogallery
Stalo sa 25. 08. 2020 (638)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Bratislava vyhlásila verejné obstarávanie na softvér pre parkovací systém. Hlavné mesto v spolupráci s OLO organizuje prvý Mestský bazár. Druhý ročník letného divadelného podujatia LETODIVY uzatvorí 27. 8. o 18:00 hodine rozprávka PiPi Dlhá Pančucha.


Image in photogallery
Stalo sa 24. 08. 2020 (602)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Električková doprava po zrekonštruovanej Dúbravsko-Karloveskej radiále bude spustená od 26. októbra. Petržalka spúšťa od dnes verejnú zbierku školských pomôcok pre deti zo sociálne slabších rodín. Vedeli ste o tom? Iba kúsok od Malého Draždiaka a Starhradskej ulice sa nachádza miesto, ktoré má tak trochu záhadný názov.


Image in photogallery
Stalo sa 21. 08. 2020 (714)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Kde v Bratislave dýchame najhorší vzduch? Mesto naďalej odmieta použiť v boji proti premnoženému výskytu komárov chemický postrek. Atmosféru stredoveku budete môcť zažiť na podujatí Stredovek v Petržalke.


Image in photogallery
Stalo sa 20. 08. 2020 (642)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Na Partizánskej lúke v lesoparku pribudli nové miesta na opekanie a grilovanie. Nové Mesto pripravuje pilotný parkovací systém, ktorý bude preferovať obyvateľov s trvalým pobytom v rezidenčnej zóne. Bratislava predlžuje termín na prihlásenie sa do výberového konania na pozíciu náčelníka/-čky Mestskej polície.<<1...89101112...30 >>

BOJ PROTI DEZINFORMÁCIÁM =  KOMUNIKÁCIA  CEZ SPOĽAHLIVÉ MÉDIÁ
TV Bratislava je držiteľ licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.
_________________________________________________________________________

BOJ PROTI DEZINFORMÁCIÁM =  KOMUNIKÁCIA  CEZ SPOĽAHLIVÉ MÉDIÁ
TV Bratislava je držiteľ licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.
_________________________________________________________________________© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam