Stalo sa / za 24 hodín

 Každý deň sa niečo udeje, každý deň sa niečo zapíše do histórie - a my vám to chceme sprostredkovať.
Stalo sa je čítaný súhrn udalostí dnešného dňa.

Zistite v krátkom čase, čím žije Bratislava. Venujeme sa aj detailom z mestských častí.
Sledujte nás každý pracovný deň o 18:00 hod.

Privítame aj vaše oznamy a informácie o udalostiach.Image in photogallery
Stalo sa 24. 08. 2020 (583)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Električková doprava po zrekonštruovanej Dúbravsko-Karloveskej radiále bude spustená od 26. októbra. Petržalka spúšťa od dnes verejnú zbierku školských pomôcok pre deti zo sociálne slabších rodín. Vedeli ste o tom? Iba kúsok od Malého Draždiaka a Starhradskej ulice sa nachádza miesto, ktoré má tak trochu záhadný názov.


Image in photogallery
Stalo sa 21. 08. 2020 (676)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Kde v Bratislave dýchame najhorší vzduch? Mesto naďalej odmieta použiť v boji proti premnoženému výskytu komárov chemický postrek. Atmosféru stredoveku budete môcť zažiť na podujatí Stredovek v Petržalke.


Image in photogallery
Stalo sa 20. 08. 2020 (619)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Na Partizánskej lúke v lesoparku pribudli nové miesta na opekanie a grilovanie. Nové Mesto pripravuje pilotný parkovací systém, ktorý bude preferovať obyvateľov s trvalým pobytom v rezidenčnej zóne. Bratislava predlžuje termín na prihlásenie sa do výberového konania na pozíciu náčelníka/-čky Mestskej polície.


Image in photogallery
Stalo sa 19. 08. 2020 (593)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Trnavský samosprávny kraj spustí 2. septembra novú autobusovú linku medzi Dunajskou Stredou a Bratislavou. Bratislava chce spustiť informačnú kampaň o kvalite vody. Magistrát varuje ľudí pred konzumáciou zo studní. Konečný dátum spustenia električkovej trate do Dúbravky je stále otázny.


Image in photogallery
Stalo sa 18. 08. 2020 (584)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Areál amfiteátra Kuchajda v Novom Meste sa premení na centrum zdravotnej starostlivosti a prevencie. Devínska Nová Ves vyhlásila verejnú zbierku školských pomôcok. Na moste Lafranconi pribudol v smere do Mlynskej doliny tretí pruh.


Image in photogallery
Stalo sa 17. 08. 2020 (595)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Počas Letných dní Petržalky si na Veľkom Draždiaku mohli ľudia zostrojiť vlastné plavidlo na ľudský pohon. Prezidentský palác je od sobotňajšieho večera nasvietený na bielo-červeno. Na nahlásenie aktuálneho stavu vodomeru je čas do 9. septembra. Využiť na to môžete nový portál alebo prísť osobne.


Image in photogallery
Stalo sa 14. 08. 2020 (652)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Bratislava včera začala s opravou vozovky v úseku od Kuklovskej po Harmincovu ulicu v oboch smeroch. Slávnu kráľovskú minulosť Bratislavy pripomenú v najbližších dňoch korunovačné dni. Vodné a stočné v regióne bratislavská vodárenská spoločnosť sa od 14. 8. 2020 zmení.<<1...89101112...29 >>

BOJ PROTI DEZINFORMÁCIÁM =  KOMUNIKÁCIA  CEZ SPOĽAHLIVÉ MÉDIÁ
TV Bratislava je držiteľ licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.
_________________________________________________________________________

BOJ PROTI DEZINFORMÁCIÁM =  KOMUNIKÁCIA  CEZ SPOĽAHLIVÉ MÉDIÁ
TV Bratislava je držiteľ licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.
_________________________________________________________________________© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam