Stalo sa 05. 08. 2020

5.8.2020 11:51

  • Zjazdy z Prístavného mosta smerom na Bajkalskú a Slovnaftskú ulicu budú uzatvorené.
  • Niektoré vetvy križovatky D2-D4 Jarovce otvoria, niektoré uzavrú.
  • Ministerstvo obrany rokuje s mestom o možnom odpredaji stavieb na Devínskej Kobyle.
  • Galéria Umelka ponúka výstavu voľných výtvarných umelcov s názvom Salón 2020.
  • Lodenica aj Korzo v Zálesí. Ceny za architektúru má šancu získať mnoho stavieb z Bratislavy.
  • Lávka pri Židovskej je opäť prejazdná. Výstavba projektu Vydrica pripravila pred pár dňami pre cyklistov nemilé prekvapenie.
  • V Seniorcentre Staré Mesto sú krízové opatrenia dodržiavané stále.
  • Bratislavský samosprávny kraj otvára možnosť navrhnúť výnimočné osobnosti na získanie Ocenenia Bratislavského samosprávneho kraja.


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print 

Image in photogallery
Stalo sa 29.10. (58)
Ako sa pripravujú na testovanie mestské časti?


Image in photogallery
Stalo sa 28. 10. 2020 (63)
Bratislava pripravuje v objekte na Hradskej ulici karanténne mestečko, ktoré bude určené pre ľudí bez domova. Predbežný termín ukončenia zákazu vychádzania je 15. november. Do prevádzky sa po ôsmich rokoch vracia unikátna električka prezývaná Dubnická pomsta.


Image in photogallery
Stalo sa 27. 10. 2020 (112)
Francúzsky inštitút na Hlavnom námestí bude počas aktuálneho týždňa pre verejnosť zatvorený. Univerzitná nemocnica Bratislava od dnes pozastaví plánované hospitalizácie a plánované operačné výkony. Väčšine seniorpasov integrovanej dopravy sa končí platnosť, predĺžiť ich môžete aj automaticky.


Image in photogallery
Stalo sa 26. 10. 2020 (126)
Bratislavský magistrát bude tento týždeň komunikovať s občanmi telefonicky a elektronicky. Miestny úrad v Ružinove bude od dnes do 6. novembra zatvorený, kontaktovať naň sa však bude možné. Jeden zo zubrov európskych z bratislavskej zoologickej záhrady sa pridal k voľne žijúcim zubrom.


Image in photogallery
Stalo sa 23.10.2020 (141)
Od soboty 24. októbra do nedele 1. novembra bude na celom Slovensku platiť zákaz vychádzania. Mesto zakáže od začiatku roka 2021 umiestňovanie herní na vodorovnú vzdialenosť menej ako 500 metrov od konkrétnych zariadení. Národná diaľničná spoločnosť upozorňuje na blížiace sa dopravné obmedzenia na diaľnici D1 v Bratislave.


Image in photogallery
Stalo sa 22.10.2020 (180)
Bratislava otestuje účastníkov štvrtkového mestského zastupiteľstva na ochorenie COVID-19. Dobrovoľníkov hľadajú aj ostatné mestské časti. Petržalka, ktorá je počtom obyvateľov najväčšia, nie je výnimkou. Aj napriek sprísneným pravidlám sa už takmer rok naplánované koncerty klavírnych recitálov Ladislava Fančoviča uskutočnia.


Image in photogallery
Stalo sa 21.10.2020 (164)
Nové nájomné byty by mohli vzniknúť napríklad aj v prázdnom internáte pri bývalom učilišti v Záhorskej Bystrici. Do Karlovej Vsi a Dúbravky budú od pondelka opäť premávať električky. Vianočné trhy na Hviezdoslavovom námestí v Starom Meste tento rok nebudú.123...27 >>© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam