Stalo sa 05. 08. 2020

5.8.2020 11:51

  • Zjazdy z Prístavného mosta smerom na Bajkalskú a Slovnaftskú ulicu budú uzatvorené.
  • Niektoré vetvy križovatky D2-D4 Jarovce otvoria, niektoré uzavrú.
  • Ministerstvo obrany rokuje s mestom o možnom odpredaji stavieb na Devínskej Kobyle.
  • Galéria Umelka ponúka výstavu voľných výtvarných umelcov s názvom Salón 2020.
  • Lodenica aj Korzo v Zálesí. Ceny za architektúru má šancu získať mnoho stavieb z Bratislavy.
  • Lávka pri Židovskej je opäť prejazdná. Výstavba projektu Vydrica pripravila pred pár dňami pre cyklistov nemilé prekvapenie.
  • V Seniorcentre Staré Mesto sú krízové opatrenia dodržiavané stále.
  • Bratislavský samosprávny kraj otvára možnosť navrhnúť výnimočné osobnosti na získanie Ocenenia Bratislavského samosprávneho kraja.


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print 

Image in photogallery
Stalo sa 09.10.2020 (227)
Hlavné mesto podniká ďalšie kroky pre zlepšenie dopravy a služieb pomocou analýzy dát. Nespokojní ľudia z kultúrnej obce chystajú v stredu protestné zhromaždenie na Námestí SNP. V Dúbravke je aj október venovaný knihám a preto každý nový čitateľ dostane pri návšteve knižnice ročné členské v knižnici zadarmo.


Image in photogallery
Stalo sa 08.10.2020 (179)
Dopravný podnik Bratislava implementoval do 11 nových autobusov inovatívny informačný systém. Bratislavská vodárenská spoločnosť prejde od dnes do maximálneho preventívneho ochranného režimu. Na portáli opendata.bratislava.sk pribudli nové mapové aplikácie s hustotou obyvateľov.


Image in photogallery
Stalo sa 07.10.2020 (181)
Univerzitná nemocnica Bratislava zatiaľ nepristúpila k obmedzeniu plánovaných zdravotníckych výkonov. Prvý Mestský bazár sa bude konať už tento víkend v čase od 10.00 h do 17.00 h na Bazovej 8. Staré Mesto pokračuje vo vyznačovaní rezidenčných parkovacích miest, do konca roka by malo pribudnúť ďalších takmer 380.


Image in photogallery
Stalo sa 06.10.2020 (245)
Ministerstvo vnútra v súvislosti s vyhlásením núdzového stavu prijalo viacero opatrení. V Petržalke plánuje magistrát zmodernizovať riadenie niektorých križovatiek tak, aby boli preferované vozidlá MHD. Ružinov pripravuje aktualizáciu programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja.


Image in photogallery
Stalo sa 05.10.2020 (228)
Starosta Nového Mesta, Rudolf Kusý, bol prepustený a stíhaný bude na slobode. Staré Mesto zvažuje organizovanie Staromestských vianočných trhov na Hviezdoslavovom námestí. Nadstavba materskej školy v Záhorskej Bystrici získala Európsku cenu stavba roka 2019 v kategórii modernizácia verejnej stavby.


Image in photogallery
Stalo sa 02.10.2020 (290)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Miestne úrady mestských častí by mali naďalej fungovať tak, aby si občania mohli vybavovať potrebné náležitosti. Petržalka investovala do vybavenia školských kuchýň a jedální vo vybraných základných a materských školách. Od dnes boli spustené pravidelné lety z Letiska Milana Rastislava Štefánika na Ukrajinu.


Image in photogallery
Stalo sa 01.10.2020 (284)
Bratislava včera spustila opravu časti Karloveskej ulice, a to v smere od Jurigovho námestia po Kuklovskú v ľavom jazdnom pruhu. Vianočné trhy na Hlavnom a Františkánskom námestí tento rok nebudú. Základnú školu s materskou školou Hargašova v Záhorskej Bystrici zatvorili od dnes na desať dní.<<12345...27 >>© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam