logo
Nákupný košík


Hlavné menu

Stalo sa 08.10.2020

8.10.2020 11:50

  • Magistrát upozornil, že úvahy o rušení mestských častí nie sú na mieste.
  • Dopravný podnik Bratislava implementoval do 11 nových autobusov inovatívny informačný systém.
  • Bratislavská vodárenská spoločnosť prejde od dnes do maximálneho preventívneho ochranného režimu.
  • Konanie polície v prípade starostu Rudolfa Kusého považuje primátor i starostovia za výrazne neprimerané.
  • Na portáli opendata.bratislava.sk pribudli nové mapové aplikácie s hustotou obyvateľov.
  • Na šiestich priestranstvách pred ministerstvami a vládnymi budovami sa včera konal protest v súvislosti s ochranou klímy.
  • Výber najzaujímavejších počinov súčasnej domácej a svetovej literatúry prinesie od stredy medzinárodný literárny festival Novotvar.


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  PrintImage in photogallery
Stalo sa 22. 12. 2020 (213)
Odvoz a likvidácia odpadu zabezpečí odvoz odpadu aj počas blížiacich sa vianočných sviatkov. Petržalka hľadá nového miestneho kontrolóra, ktorého bude voliť miestne zastupiteľstvo 9. februára. Skauti 11. zboru Biele delfíny priniesli Betlehemské svetlo už aj do Dúbravky.


Image in photogallery
Stalo sa 21. 12. 2020 (242)
Rozsiahly priestor v lokalite bývalej továrne sa má v najbližších rokoch premeniť na viacúčelový areál. Bratislava mení trasu liniek 96, 196 a 98 kvôli rekonštrukčným prácam na mimoúrovňovej križovatke Prievoz. Nové Pálenisko v Ružinove plánuje vybudovať verejnú kanalizáciu, ktorá tam stále chýba.


Image in photogallery
Stalo sa 18. 12. 2020 (262)
24. decembra a 31. decembra sa menia vyhradené hodiny na nákup pre seniorov. Bratislava zakáže od 1. januára 2021 umiestnenie herní a kasín na svojom území. Na križovatke Prievoz príde od piatka a počas nasledujúceho víkendu k významnej zmene organizácie dopravy.
Image in photogallery
Stalo sa 17. 12. 2020 (266)
Zo zákazu sú vyňaté aj stretávania medzi dvoma domácnosťami či individuálny šport a pobyt v prírode. Prezidentka Zuzana Čaputová si prevzala betlehemské svetlo od slovenských skautov. V nákupnom centre v Lamači preverovala polícia v stredu oznam o bombe.


Image in photogallery
Stalo sa 16.12. 2020 (268)
Hlavné mesto a Metropolitný inštitút Bratislavy spustili pilotný projekt prenájmu vybraných mestských budov. Cyklistická doprava v hlavnom meste počas prvej vlny pandémie na okraji Bratislavy výrazne poklesla. Nové Mesto aj tento rok spríjemní vianočné sviatky tým obyvateľom, ktorí sa ocitli v hmotnej núdzi.<<12345...34 >>
© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam