logo
Nákupný košík


Hlavné menu

Stalo sa 09.10.2020

9.10.2020 11:29

  • Hlavné mesto podniká ďalšie kroky pre zlepšenie dopravy a služieb pomocou analýzy dát.
  • Projekt prepojovacieho chodníka na Sumbalovej ulici v Karlovej Vsi vstúpil do územného konania.
  • Nespokojní ľudia z kultúrnej obce chystajú v stredu protestné zhromaždenie na Námestí SNP.
  • V Dúbravke je aj október venovaný knihám a preto každý nový čitateľ dostane pri návšteve knižnice ročné členské v knižnici zadarmo.
  • Obyvatelia dolnej časti Karlovej Vsi sa môžu tešiť na nové multifunkčné ihrisko.
  • Pri Mlynských nivách majú pribudnúť dva developerské projekty za 250 miliónov eur.
  • Jesenná edícia Víkendu otvorených parkov a záhrad sa uskutoční aj v záhrade Slovenskej katolíckej charity.


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  PrintImage in photogallery
Stalo sa 22. 12. 2020 (213)
Odvoz a likvidácia odpadu zabezpečí odvoz odpadu aj počas blížiacich sa vianočných sviatkov. Petržalka hľadá nového miestneho kontrolóra, ktorého bude voliť miestne zastupiteľstvo 9. februára. Skauti 11. zboru Biele delfíny priniesli Betlehemské svetlo už aj do Dúbravky.


Image in photogallery
Stalo sa 21. 12. 2020 (241)
Rozsiahly priestor v lokalite bývalej továrne sa má v najbližších rokoch premeniť na viacúčelový areál. Bratislava mení trasu liniek 96, 196 a 98 kvôli rekonštrukčným prácam na mimoúrovňovej križovatke Prievoz. Nové Pálenisko v Ružinove plánuje vybudovať verejnú kanalizáciu, ktorá tam stále chýba.


Image in photogallery
Stalo sa 18. 12. 2020 (262)
24. decembra a 31. decembra sa menia vyhradené hodiny na nákup pre seniorov. Bratislava zakáže od 1. januára 2021 umiestnenie herní a kasín na svojom území. Na križovatke Prievoz príde od piatka a počas nasledujúceho víkendu k významnej zmene organizácie dopravy.
Image in photogallery
Stalo sa 17. 12. 2020 (266)
Zo zákazu sú vyňaté aj stretávania medzi dvoma domácnosťami či individuálny šport a pobyt v prírode. Prezidentka Zuzana Čaputová si prevzala betlehemské svetlo od slovenských skautov. V nákupnom centre v Lamači preverovala polícia v stredu oznam o bombe.


Image in photogallery
Stalo sa 16.12. 2020 (268)
Hlavné mesto a Metropolitný inštitút Bratislavy spustili pilotný projekt prenájmu vybraných mestských budov. Cyklistická doprava v hlavnom meste počas prvej vlny pandémie na okraji Bratislavy výrazne poklesla. Nové Mesto aj tento rok spríjemní vianočné sviatky tým obyvateľom, ktorí sa ocitli v hmotnej núdzi.<<12345...34 >>
© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam