Stalo sa 28. 07. 2020

28.7.2020 11:42

  • Bratislava rieši s architektmi budúcnosť Námestia SNP a jeho okolia.
  • Nadácia mesta Bratislavy rozdelí v grantovom programe Komunity a štipendijnom programe Umenie takmer 150.000 eur medzi vybrané projekty.
  • Meteorológovia vydali pre Bratislavu výstrahu druhého stupňa pred vysokými teplotami, ktoré môžu dosiahnuť až 36 stupňov Celzia.
  • Aký bude názov šiesteho mostu cez Dunaj? Pomôcť s jeho výberom môžete aj vy!
  • Zichyho palác za euro? Staré Mesto ponúka vzácnu pamiatku vo verejnej súťaži, cieľom ktorej je nájsť nového nájomcu.
  • Karloveská električková radiála začiatkom mája tohto roka nádherne rozkvitla, zatiaľ je to však minulosť.
  • Vodič preletel Ružinovskou ulicou rýchlosťou 107 km za hodinu, hoci je tam štyridsiatka! Za rýchlu jazdu mu policajti uložili blokovú pokutu vo výške 600 eur.


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print 

Image in photogallery
Stalo sa 01.10.2020 (251)
Bratislava včera spustila opravu časti Karloveskej ulice, a to v smere od Jurigovho námestia po Kuklovskú v ľavom jazdnom pruhu. Vianočné trhy na Hlavnom a Františkánskom námestí tento rok nebudú. Základnú školu s materskou školou Hargašova v Záhorskej Bystrici zatvorili od dnes na desať dní.


Image in photogallery
Stalo sa 30.09.2020 (191)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Ruší sa slávnostné vyhlásenie významného lesníckeho miesta Petržalské hájovne, ktoré sa malo uskutočniť zajtra. Mesto spustilo druhý ročník projektu Deti pre Bratislavu, ktorého účelom je podpora a vzdelávanie detí v oblasti životného prostredia. Opustená a schátraná budova bývalej škôlky na Ulici kpt. Rašu v centre Dúbravky sa premení na zariadenie pre seniorov.


Image in photogallery
Stalo sa 29.09.2020 (243)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Projektovú dokumentáciu chce Petržalka financovať z investičného úveru. Staré Mesto pripravuje aj na jeseň zber a odvoz biologicky rozložiteľného odpadu. Rača je bohatšia o nové mládežnícke a komunitné centrum, ktoré prináša kultúrny program a vzdelávacie aktivity pre všetky vekové kategórie.


Image in photogallery
Stalo sa 28.09.2020 (233)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Bratislava dnes začne opravovať v lesoparku Cestu mládeže, a to v úseku od Snežienky po konečnú autobusu číslo 43, Sanatórium. Dopravný podnik Bratislava má novú pobočku priamo v sídle magistrátu. Nové Mesto začína s rekonštrukciou športoviska na Ladzianskeho ulici, najväčšieho športoviska na Kramároch.


Image in photogallery
Stalo sa 25.09.2020 (326)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Bratislava opäť zmenila svoj rozpočet na rok 2020. Medzi najzásadnejšie zmeny patrí zvýšenie výdavkov na rekonštrukciu električkovej radiály. Podľa slov primátora Matúša Valla by sa mala budúcnosť jazdeckej mestskej polície zrušiť. Bratislava vyhovie požiadavkám novej petície za zákaz hazardu.


Image in photogallery
Stalo sa 24.09.2020 (264)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Hlavné mesto neustále apeluje na zhotoviteľa rekonštrukcie električkovej radiály, aby dbal na bezpečnosť chodcov. Nové Mesto spustí pilotnú zónu rezidenčného parkovania v okolí Tehelného poľa 1. decembra. Nové Mesto prijme od Ministerstva financií návratnú finančnú výpomoc vo výške 394 306 eur.


Image in photogallery
Stalo sa 23.09.2020 (193)
Petržalka spustila prihlasovanie sa do nového mládežníckeho parlamentu. Ružinov prijme od Ministerstva financií návratnú finančnú výpomoc vo výške 761 895 eur. Turistické informačné centrum oslavuje 55. výročie. A pripomína si ho bezplatnými prehliadkami mesta.<<12345...26 >>© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam