logo
Nákupný košík


Hlavné menu

Stalo sa 11.03.2020

11.3.2020 13:06

- Na pohreboch sa môžu zúčastniť až do 23. marca výlučne iba blízke osoby. Zatvorená aj správa cintorínov na Šafárikovom námestí a správa urnového hája v Krematóriu.

- Prímestské autobusy jazdia v prázdninovom režime. Zatvorené sú katolícke aj evanjelické kostoly.

- Sieť kín Cinema City ignoruje zákaz organizovať športové, kultúrne a verejné podujatia a stále premieta. Bude sa tým zaoberať Úrad verejného zdravotníctva.

- Bratislavská vodárenská spoločnosť ruší tradičné podujatie organizované počas Svetového dňa vody - testovanie kvality vody z domácich studní.

- Ružinovská nemocnica vyhlásila verejnú súťaž na rekonštrukciu celého zariadenia. Celková odhadovaná hodnota zákazky 71,5 mil. eur bez DPH.

- Mesto zrekonštruovalo prvých 12 nájomných bytov, ktoré sa „našli“ pri spisovaní nehnuteľností a boli nevyužité. Do konca marca by malo pribudnúť ďalších 11.

- Učitelia v Novom Meste, ale aj v Záhorskej Bystrici budú počas uzatvorenia škôl zadávať úlohy svojim žiakom online.


 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  PrintImage in photogallery
Stalo sa 15.01.2021 (31)
V Bratislave zaočkovali proti ochoreniu COVID-19 prvých zamestnancov mestských zariadení pre seniorov. Petržalka prichádza so zavádzaním nových pravidiel parkovania, ktoré sa dotknú obyvateľov s trvalým pobytom. Devínska Nová Ves vyhlásila humanitárnu zbierku pre najviac zasiahnuté oblasti v Chorvátsku.


Image in photogallery
Stalo sa 14.01.2021 (73)
Nový, oveľa infekčnejší variant vírusu, ktorý spôsobuje ochorenie Covid-19, objavili už aj v Bratislave. Celoplošné testovanie bude, vyhlásil Matovič, vláda ale ešte definitívne nerozhodla. Bratislava a jej mestské časti sú pripravené byť súčinné s vládou SR pri celoplošnom testovaní.


Image in photogallery
Stalo sa 13.01.2021 (94)
Zákaz hromadných podujatí sa v Bratislavskom kraji nevzťahuje na pár udelených výnimiek. Včera dopoludnia prebiehalo solenie lávok a tiež preventívny posyp komunikácií. Bratislava hľadá riaditeľa či riaditeľku príspevkovej organizácie Metropolitný inštitút Bratislavy.


Image in photogallery
Stalo sa 12.01.2021 (123)
Najneskôr od budúceho víkendu by sa malo každý týždeň plošne testovať na ochorenie COVID-19. Železničná spoločnosť Slovensko upozorňuje cestujúcich, že je nútená obmedziť dopravu. Poskytovatelia ambulantnej zdravotnej starostlivosti by mali poskytovať svoje služby v maximálnom rozsahu. Bratislava a jej mestské časti by mohli zmluvne spolupracovať pri odťahovaní vozidiel.


Image in photogallery
Stalo sa - 11.01 2021 (125)
Univerzitná nemocnica Bratislava plánuje zaviesť dvojité kontroly zoznamov a tiež chce personál opätovne preškoliť. Devínska Nová Ves operatívne riešila zabezpečenie 16 000 testov pre zamestnancov. Mobilné odberové miesto v Lamači otestovalo od začiatku fungovania už tisícky ľudí.


Image in photogallery
Stalo sa 08. 01. 2021 (131)
V dôsledku negatívneho vývoja pandemickej situácie budú všetky pobočky Slovenskej pošty počas víkendu zatvorené. V Bratislave spustia druhú etapu zberu a odvozu vytriedeného odpadu z rodinných domov. Bratislavská MHD bude i po skončení vianočných sviatkov naďalej premávať v prázdninovom režime.


Image in photogallery
Stalo sa 07. 01. 2021 (134)
Od dnes sa začali zbierať vianočné stromčeky podľa harmonogramu a aj zo špeciálnych drevených ohrádok. V mestských lesoch sprístupnili novú turistickú a bežeckú trasu, ktorá vedie od Sparísk v smere na Biely kríž. Na Šrobárovom námestí v Petržalke vznikne nový zelený priestor, naplánovaných je však viac noviniek.123...34 >>
© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam