Nivy takmer vo finále. Fasády nového centra boli ukončené inštaláciou loga

7.6.2021 11:05 | Zdroj:ReputationN

Toto sú Nivy! Multifunkčný projekt v novom centre Bratislavy odhalil poslednú časť svojej fasády. Inštaláciou nového loga Nivy tak začína svoju novú etapu a pripravuje sa na budúcich návštevníkov. Bohatý mix obchodov a služieb, autobusovú stanicu letiskového štandardu a celoročnú tržnicu s výberom gurmánskych zážitkov pod verejne prístupnou zelenou strechou si Bratislavčania a návštevníci hlavného mesta užijú už tento rok.

Hoci posledný rok prial máloktorému segmentu, práce na centre Nivy neutíchajú. Práve naopak. Nájomcovia jednotlivých prevádzok už pripravujú svoje interiéry na blížiace sa otvorenie Nív. Showroom Alza, potraviny Yeme, obľúbený McDonald’s a mnohí iní sú už v pokročilých fázach prípravy svojich prevádzok. Rovnako aj interiér centra, ktorý svojou architektúrou inšpirovanou prírodou podporuje komfort a pohodlie návštevníkov, je už pripravený na inštaláciu posledných interiérových prvkov. Pribúdajú drevené obklady eskalátorov, ktorých je na Nivách neuveriteľných 35 kusov. Pohyb po centre bude teda naozaj jednoduchý a bezproblémový.

Zelené zóny už zapúšťajú korene

Zelená je neoddeliteľnou súčasťou identity centra Nivy. Potvrdzujú to nielen unikátne zelené fasády. Na samotnej streche Nív sa dosádzajú posledné rastliny, ktoré doplnia už vysadených 134 vzrastlých stromov. Dokončuje sa montáž prvkov ako lavičky, herné prvky detských ihrísk či tartan bežeckého okruhu dlhého 500 metrov. Zelená strecha Nív tak bude onedlho plná atrakcií pre rodiny s deťmi, športovcov, ale aj milovníkov mestského života.

Toto sú Nivy!

Príbeh centra Nivy sa začal písať 1. októbra 2017 presťahovaním bratislavskej autobusovej stanice. Dnes je tento unikátny koncept, priamo v srdci novovznikajúcej štvrte Nové Nivy, takmer pripravený privítať prvých návštevníkov.

Rozmanitosť, pestrosť, chuť objavovať aj sa nechať prekvapovať. Na Nivách sa bude stretávať staré s novým, pokojný život starej štvrte s ruchom veľkomesta, veľké značky s malými prevádzkami, cestujúci s obyvateľmi z okolitých bytov. Nivy budú mať skrátka mnoho tvárí.

Zelená aj pre inovácie

Návštevníci centra Nivy sa môžu už teraz tešiť na vlajkové prevádzky viacerých značiek a tiež na novinky na trhu, ako napríklad Zara Home a Oysho od Inditex. Na Nivy sa vráti aj Pošta, a to v novom a modernom šate. Na svoje si prídu aj fanúšikovia módy, ktorí tu nájdu prevádzku s módou lokálnych dizajnérov - SOM Store či talianske Primadonna Collection.

Na trhu známa značka YEME otvorí na Nivách okrem potravín aj svoju prvú bezlepkovú pekáreň, Alza má pre návštevníkov Nív pripravený výnimočný showroom s podzemným Alza Drive, McDonald´s pripravil McDrive priamo z ulice Mlynské nivy.

Aj napriek ťažkej situácii, v ktorej sa za posledný rok ocitol gastro segment, zážitkom bude postupne aj celá gastro zóna, ktorú návštevníci nájdu na podlaží Tržnice Nivy. Tá postupne prinesie kombináciu zážitkového streetfoodu, reštaurácií, obchodov s delikatesami, fastfoodu a tiež predajcov lokálnych produktov. O tom, že projekt Nivy prináša moderné riešenia už dnes, svedčí aj fakt, že Tržnicu Nivy už viac ako rok nájdete v online prostredí ako vôbec prvú online tržnicu na Slovensku. Ani o mnohé ďalšie digitálne riešenia pre návštevníkov Nív nebude núdza.

Viac informácií nájdete na www.nivy.com.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

 /1 >> nasledujúci


NAJNOVŠIE VIDEÁ

                                                                          Celý archív

NOVINKY Z TV BRATISLAVA

Image in photogallery
Región je bližšie a vie sa o ňom viac (241)
26.5.2021 23:56 | TVBA
Mediálna scéna sa v dôsledku online internetovému priestoru časom mení. Ale nielen na Slovensku stále je televízne médium najdôveryhodnejší zdroj informácií, kým sociálne siete sú v rebríčku na konci. Hneď za celoplošnými televíziami Markíza, RTVS, JOJ a TA3 v  sledovanosti ...


Image in photogallery
Úspech, na ktorý sme hrdí (259)
26.5.2021 16:15 | TVBA
Väčšina správ, ktoré ovplyvňujú náš každodenný život sa deje v regiónoch. Teda presne tam, kde žijeme. Nie sú to vždy bulvárne senzácie a komédia ako vo veľkej politike Sú to niekedy maličkosti ako zasadený strom či natreté lavičky v parku. Občas sa udeje aj niečo väčšie. ...TV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlistTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlist© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam