Slávne osobnosti roznesú v Bratislave v utorok certifikáty

13.9.2021 08:22

Známe osobnosti budú v utorok medzi 10:00 a 17:00 hod. v Bratislave rozvážať unikátne certifikáty. Stačí si ich objednať a certifikát doručia priamo k vám.  Môžete sa tak osobne stretnúť s Ankou Šiškovou, Martinom Mňahončákom, Jany Landlom, Marcelom Forgáčom,  Richardom Lintnerom, Tomášom Slobodom z kapely Le Payaco, Lacim Strikeom a s ďalšími štyridsiatimi osobnosťami.  Tento slávny tím je súčasťou charitatívneho projektu osobností -  MISIA, Aby bol svet lepší.

 

Osobnosti kultúrneho, športového a spoločenského života sa raz do roka  menia na cyklokuriérov a roznášajú autorské certifikáty z dielne výtvarníka Petra Stankoviča firmám, súkromným osobám, inštitúciám. Stačí si objednať kuriéra MISIE na telefónnom čísle 0901 771133 a niekto z tímu v utorok 14. 9. 2021 certifikát doručí. Ak ponecháte  výber kuriéra na dispečing MISIE, doručenie stojí 10 €. Ak si niekto objedná konkrétneho kuriéra z osobností, zaplatí za doručenie 50 €.

 

Tento charitatívny projekt je výnimočný, lebo je adresný. Za všetky vyzbierané peniaze MISIA kúpi potrebné zdravotnícke pomôcky konkrétnym postihnutým deťom a mladým ľuďom. Zoznam detí je zverejnený na facebookovej stránke MISIE, alebo na zadnej strane certifikátov. Každoročne sa podarí MISII vyzbierať peniaze na 8 – 10 zdravotníckych pomôcok pre deti. Tento rok sa MISIA uskutoční 14. septembra s podporou mestskej časti Ružinov a Domu kultúry Kultus na Dulovom námestí, kde bude aj hlavná centrála. Priamo aj na tomto mieste bude možné získať certifikát od niekoho z tímu jazdcov.  

 

Objednávajte kuriéra 

 

Cyklokuriérov oblečených v žltých tričkách s červenými vlajočkami a s logom MISIA 14. septembra na bratislavských uliciach určite neprehliadnete. Na zvýšenie ich kondície, ale hlavne ako prispieť na dobrú vec, môžete veľmi jednoducho.  Stačí, ak napíšete cez Facebook MISIA, alebo sa s nami spojíte telefonicky (0901 771 133).  Aktuálny zoznam kuriérov MISIE 09 nájdete tak isto na facebookovej stránke MISIA – osobnosti kuriérmi.

„Jazdíme od 10:00 do približne 17:00 hod. Za ten čas stihneme vybaviť objednávky na niekoľkých stovkách adries. Mnohí si nás zavolajú do firmy, my si s nimi radi urobíme selfíčka, porozprávame sa, dokonca niekedy dostaneme aj darčeky. Martin Šmahel si pravidelne zacvičí s klientkami ženského fitka, ktoré si ho volá každý rok. David Koller sa raz vrátil s plnou krabicou koláčov,“ hovorí Nikita Slovák, režisér a ambasádor projektu.

 

Pomáhame adresne

Zmyslom projektu MISIA – Aby bol svet lepší, je pomáhať. V čom sa však líši od druhých projektov, je jeho adresnosť. Pomáha totiž konkrétnym ľuďom, ktorých si organizátori vybrali. „Naši kuriéri presne vedia, pre koho potia tričká a takisto aj ľudia, čo si ich objednajú, majú možnosť zoznámiť sa s ich osudmi. Istým spôsobom je to možnosť dať druhému časť seba.“ Povedal ambasádor projektu Nikita Slovák. 

 

Bezpečne na cestách

 

Keďže sa cyklokuriéri stávajú účastníkmi cestnej premávky, je pochopiteľne, že ich bezpečnosť a zdravie sú pre nás na prvom mieste. Pomoc kuriérom, v prípade neočakávaných udalosti na cestách, bude zabezpečovať bezplatná výjazdová služba ProAssist. 

 Pre náročnejšie trasy a pre indisponovanosť niektorých našich osobností sú pripravené aj dva “super taxíky“ z ProAssist  Drive, ktoré budú plniť úlohu náhradnej mobility, aby sme obsiahli všetky požadovane zásielky. V minulých rokoch to boli najmä objednávky z Rusoviec, ktoré vyčerpali cyklokuriérov tak, že už ďalšie objednávky neboli schopní vybaviť.

Viac informácií: Facebook: Misia – osobnosti kuriérmi

Pre ďalšie informácie kontaktujte:

Nikita Slovák: nikitaslovak@gmail.com; tel: +421 903 277 124

Petra Barinekova, barinekova@pbr.sk, tel.: +421 915 495 103

Pribežný zoznam jazdcov MISIE 09, 14. septembra 2021

 
 1. Linda Ballová, operná speváčka
 2. Radovan Bránik, bezpečnostný analytik
 3. Marcel Forgáč, moderátor
 4. Michaela Galová, výtvarníčka
 5. Vladimír Grežo, expert hlavného mesta
 6. Karin Haydu, herečka
 7. Kvetka Hotváthová, moderátorka
 8. Juraj Hrčka , herec
 9. Katka Jesenská, moderátorka
 10. Danica Jurčová, herečka
 11. Peter Kočiš, moderátor, herec
 12. Jany Landl, tréner
 13. Jana Lieskovská, herečka
 14. Richard Lintner, hokejista
 15. Veronika Lučeničová Gabčová, výtvarníčka
 16. Lucia Lužinská, hudobníčka, speváčka
 17. Tomáš Majláth, herec
 18. Lumír Mati, producent
 19. Milena Minichová, herečka
 20. Martin Mňahončák, herec
 21. Marcel Nemec, herec
 22. Opak, raper
 23. Vladimír Pagáč, veterinár
 24. Draho Piok, novinár, youtuber
 25. Anna Repková, speváčka
 26. Tomáš Sloboda, hudobník Le Payaco
 27. Nikita Slovák, režisér
 28. Slavo Solovič, hudobník
 29. Veronika Strapková, herečka, speváčka
 30. Laci Strike, tanečník
 31. Dominik Štofko, hudobník King Šaolin
 32. Anna Šišková, herečka
 33. Martin Šmahel, moderátor
 34. Veronika Vadovičová, paralympionička
 35. Eva Verešová, modelka
 36. Ivan Tuli Vojtek, herec
 37. Jana Wagnerová, herečka


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

 /1 >> nasledujúci


NAJNOVŠIE VIDEÁ

                                                                          Celý archív

NOVINKY Z TV BRATISLAVA

Image in photogallery
Región je bližšie a vie sa o ňom viac (1798)
26.5.2021 23:56 | TVBA
Mediálna scéna sa v dôsledku online internetovému priestoru časom mení. Ale nielen na Slovensku stále je televízne médium najdôveryhodnejší zdroj informácií, kým sociálne siete sú v rebríčku na konci. Hneď za celoplošnými televíziami Markíza, RTVS, JOJ a TA3 v  sledovanosti ...


Image in photogallery
Úspech, na ktorý sme hrdí (1413)
26.5.2021 16:15 | TVBA
Väčšina správ, ktoré ovplyvňujú náš každodenný život sa deje v regiónoch. Teda presne tam, kde žijeme. Nie sú to vždy bulvárne senzácie a komédia ako vo veľkej politike Sú to niekedy maličkosti ako zasadený strom či natreté lavičky v parku. Občas sa udeje aj niečo väčšie. ...TV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlistTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlist© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam