Tourist angels – správnou cestou do cieľa

4.6.2021 11:29 | Zdroj: BDC

Na centrum hlavného mesta budú aj tento rok dozerať turistický anjeli. Bratislavské dobrovoľnícke centrum hľadá dobrovoľníkov do sezónneho dobrovoľníckeho programu Tourist angels. Turistickí anjeli budú navigovať turistov do cieľa ich cesty. Projekt potrvá od konca júna do polovice septembra vždy od štvrtka do nedele.

Turistickí anjeli sú už stabilnou súčasťou hlavného mesta. “Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí sa dohovoria po anglicky, poznajú Bratislavu a majú viac ako 15 rokov. Odmenou im bude lepšia angličtina, asertivita, nové kontakty a priateľstvá”, opisuje projekt Michaela Bagalová z BDC.

Poslaním tohto dobrovoľníckeho programu je mať v meste Bratislava dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, ktorí budú dušou mesta a v návštevníkoch zanechajú dobrý pocit z Bratislavy.

Dobrovoľník alebo dobrovoľníčka Tourist Angels má mať viac ako 15 rokov a dobre poznať hlavné mesto, pamiatky, galérie, múzeá, divadlá ale aj kiná a reštaurácie. Mal by vedieť ako funguje MHD. Podmienkou je tiež schopnosť dohovoriť sa po anglicky (ďalší jazyk je výhodou) a zapojiť sa do program aspoň raz týždenne. Vítaní sú aj cudzinci žijúci v Bratislave.

Dobrovoľníci budú mať na sebe oblečené tričká označené logom Tourist Angels. Po tom ako sa dobrovoľníci prihlásia do programu absolvujú zaškolenie a prehliadku mesta so sprievodcom.

Projekt realizujeme v spolupráci s Bratislava Tourist Board.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

 /1 >> nasledujúci


NAJNOVŠIE VIDEÁ

                                                                          Celý archív

NOVINKY Z TV BRATISLAVA

Image in photogallery
Región je bližšie a vie sa o ňom viac (240)
26.5.2021 23:56 | TVBA
Mediálna scéna sa v dôsledku online internetovému priestoru časom mení. Ale nielen na Slovensku stále je televízne médium najdôveryhodnejší zdroj informácií, kým sociálne siete sú v rebríčku na konci. Hneď za celoplošnými televíziami Markíza, RTVS, JOJ a TA3 v  sledovanosti ...


Image in photogallery
Úspech, na ktorý sme hrdí (259)
26.5.2021 16:15 | TVBA
Väčšina správ, ktoré ovplyvňujú náš každodenný život sa deje v regiónoch. Teda presne tam, kde žijeme. Nie sú to vždy bulvárne senzácie a komédia ako vo veľkej politike Sú to niekedy maličkosti ako zasadený strom či natreté lavičky v parku. Občas sa udeje aj niečo väčšie. ...TV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlistTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlist© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam