logo
Nákupný košík


Hlavné menu

Zimné bratislavské cesty

15.1.2021 17:00 | Sandra Vychlopenová

  • Doprava patrí k pravidelným témam v našich Besedách o piatej. Dnes sa na ňu zameriame z hľadiska osobnejšieho – bezpečnosť na zimných cestách... ako k nej môžeme prispieť my ako chodci, vodiči, účastníci cestnej premávky. Čo môžem urobiť ja, aby som bol čo najviac v bezpečí a neohrozoval iných, akým spôsobom a kde môžem prispieť aj podnetom, ak niečo v mojom okolí nefunguje... a ako sa tieto veci  ďalej riešia?
  • Rozprávali sme sa s hosťami Ing. Tatinou Kratochvílovou – 1. námestníčkou primátora hl. mesta SR Bratislavy a Ing. Ľubošom Kasalom, PhD. Vedúcim odboru motorizmu RTVS.
  • Video nájdete aj na YT: youtu.be/QtcQO-K7NMY
     


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

 /1 >> nasledujúci


Aktuálne z Bratislavy                                                                              

Archív videí

 Novinky z TV Bratislava 

Image in photogallery
Minulý rok v TV Bratislava - najmä nové tváre (93)
19.1.2021 23:34
Tu prinášame blog našej najmladšej členky tímu, ktorá prišla do TV Bratislava v lete 2020. Simona, usilovne, popri štúdiu na VŠ, pracuje ako moderátorka, redaktorka, správca FB a najnovšie pomáha aj pri selfpromotion. Minulý rok priniesol TV Bratislava mnoho zmien.


Image in photogallery
Bez publika? Ale nie bez kultúry! Pravý Bratislavčan bez kultúry nebude.  (6575)
12.11.2020 21:52
Bratislavské pódiá sú zatvorené a preto udalosti z koncertov a iných kultúrnych podujatí prinášame priamo do vašej obývačky - naživo na TV Bratislava! Zrušené akcie, zatvorené priestory, nezamestnaní a neistí umelci. Kultúrne podujatia sa pred živým publikom nerobia. TV Bratislava ...© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam