logo
Nákupný košík


Hlavné menu

Lukáš Turiak

9.7.2020 20:19

Vyštudoval prekladateľstvo a tlmočníctvo na Univerzite Mateja Bela. V médiách sa pohybuje od roku 2014. Na moderátorskú dráhu nastúpil v žilinskom rádiu Sever, odkiaľ sa presunul do rádia Viva, kde pôsobil ako moderátor rannej show a programový riaditeľ. Jeho hlas je známy aj z éteru rádia Europa2. V minulosti pracoval ako redaktor v Dúbravskej TV.

Má dlhoročné skúsenosti s moderovaním podujatí a diskusií, vedie vlastné nahrávacie štúdio, je riaditeľom hudobného festivalu a ako muzikant a aktivista sa pohybuje v kultúrnom prostredí už viac ako 10 rokov.

Kreatívne alebo prepožičaním hlasu sa doteraz podieľal na desiatkach reklamných kampaní a dabingových projektov.

Od prvého momentu za mikrofónom som si bol vedomý, že prácou v médiách si môžem splniť množstvo snov. Preto som sa rozhodol obetovať veľa času a úsilia tomu, aby som sa v nej zdokonaľoval. Som perfekcionista a tak trochu workoholik, čo má svoje negatíva aj pozitíva. Na jednej strane som so sebou málokedy spokojný, no možno práve vďaka tomu neustále hľadám spôsoby, ako byť v tom, čo robím, čo najlepší.

Milujem hudbu, zaujímam sa o športové dianie a aktívne sledujem, akým smerom sa uberá naša spoločnosť. A kam že to vlastne smerujeme? To už je na týchto pár riadkov príliš filozofická otázka. :)Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článkuV rokoch

Zoznam spolupracovníkov 2019
Zoznam spolupracovníkov 2018
Zoznam bývalých spolupracovníkov
Fotografie všetkýchTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlistTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlist© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam