Reklama v TV Bratislava

Existuje veľa dôvodov, prečo začať s televíznou reklamou. 

  • Efektivita TV reklamy po všetkých stránkach zosilnela. Vedia to najúspešnejšie značky a preto má u nich televízia stále najväčší podiel v mediamixe.
  • Televízia je sledovaná viac ako kedykoľvek predtým, všade na rôznych platformách a vo všetkých vekových kategóriách.
  • Získané (sociálne) médiá nestačia. Potrebné sú dôveryhodné masmédiá, ktoré naštartujú kampaň.
  • Synergia televízie a online je úchvatná - vzájomne si pomáhajú.

Prečo televízna reklama?

 

Ponúkame televíznu  kampaň pre malé i veľké podniky, pre ktorých je cieľovou skupinou publikum obyvateľov hlavného mesta. Zistite aké sú benefity reklamy v televízií, vyberte si vhodnú formu komunikácie... a užívajte si profit z televíznej reklamy!


Televízia je najobľúbenejšia forma videa
Tradičné sledovanie televízie je u ľudí stále preferovaný spôsob trávenia času. Na Slovensku je 4 mil. obyvateľov, ktorí sledujú televíziu niekoľko hodín denne. Tí, ktorí sa odklonili od klasického pozerania, ju sledujú prostredníctvom internetu.

Ako ľudia sledujú televíziu?
Pohodlie, odpočinok a potreba byť informovaný sú dôležité a takmer nemenné vo všetkých vekových skupinách. Staršie publikum potrebuje byť v kontakte so svetom prostredníctvom TV prijímača, kým mladšie publikum sleduje TV ako online video.Služby


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam