Propagačný film

Zobrazíme vašu spoločnosť a vaše služby, predstavíme vás komplexne a kompetentne - podčiarkneme váš existujúci imidž alebo vám pomôžeme vytvoriť nový.

Myslíte si, že televízna reklama je iba pre silné a bohaté spoločnosti? Nie!  Alebo si myslíte, že stačí inzerovať na sociálnych sieťach, čo ľahko zvládnete aj sami? Omyl.
Získané (sociálne) médiá nestačia. Potrebné sú
dôveryhodné masmédiá, ktoré naštartujú kampaň.
Ochutnajte televíziu a ostane vám video, ktoré využijete v online priestore.

Aké sú výhody imidžového filmu?

Televízna reklama vyvoláva emócie, ktoré zvyšujú dôveru, vytvárajú a posilňujú pozitívne spojenia, a vďaka tomu sa značky preslávia. Toto dlhodobé budovanie značky je základom rastu podniku.

Kto potrebuje propagačný film?
Kde sa bude zobrazovať propagačný spot

Možnosti - propagačný film

V ponuke máme aj niekoľko cenovo dostupných foriem pre každého, ktoré predávame spolu aj s odvysielaním v televízií.

 

 

Komerčná reportáž

Budeme sa tváriť, že pripravujeme obvyklú publicistiku. Prídeme za vami do podniku, vy nám ukážete prevádzku, ukážku poskytovania služieb alebo výrobok a nasnímame si aj kopu ilustračných záberov. Ako v reportáži - vám položíme niekoľko otázok. Vy predstavíte podnik a výhody vašich služieb. Samozrejmosťou je záverečné logo a webový kontakt.
Cena za výrobu + 20 odvysielaní: 900 €.
Náročnosť cca 4 hodiny nakrúcania, dĺžka max 3 minúty.

 

Filmový medailón

Zahráme sa na dokumentaristov, ktorí objavili niečo nevšedné. Pustite nás do svojho podniku, nasnímame výrobu alebo poskytovanie služieb a všetko čo je pekné. Samozrejme tak, aby to malo emóciu, lebo nič iné tak nechytí za srdce ako video. Pozitívny príbeh potom prerozprávame vlastným jazykom ako: videli sme, skúsili sme, odporúčame. Na záver bude odporúčanie na "konzumáciu produktu" + kontakt. Dĺžka max 3 minúty. Cena za výrobu + 20 odvysielaní: 1 200 €. Náročnosť: filmovačka 1 deň.


Náročnejší propagačný film, vám s radosťou vyrobí naša materská produkčná spoločnosť  Viva Studio, podľa vašich predstáv a potrieb.

Chcem sa informovať

 © Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam