Petržalských 13 15.7.2020

15.7.2020 14:40

Zajtra sa začína v Rančíku petangový turnaj pre seniorov a seniorky, ktorý potrvá až do konca augusta. Od pondelka do piatka sa budú parkovacie miesta značiť v lokalitách Lúky 5 a Háje 1. No a vždy vo štvrtok sa môžete zúčastniť aj tanečnej školy pre verejnosť.

V tomto vydaní uvidíte:

Nová budova pre VPS v Petržalke
Miestny úrad v každom meste zabezpečuje činnosti, ktoré berieme ako samozrejmosť a chceme, aby boli urobené kvalitne. Viete, aké práce má na starosti podnik verejno – prospešných služieb? Je to len kosenie trávnikov? Kto to vie posúdiť? A potrebuje k tomu VPS-ka novú budovu?

Letné detské tábory v Petržalke sú v plnom prúde
Leto je v plnom prúde, deti opäť nechodia do škôl ani do škôlok - a rodičia by po dlhom čase chceli opäť pracovať. Ako v tejto ťažkej dobe pomôcť rodinám s malými deťmi rozmýšľali aj petržalskí poslanci.

V piatok 17-ho sa začína v CikCak centre už druhý keramický ateliér pre seniorov a pokračuje aj letná univerzita pre seniorov. Pobočky Miestnej knižnice Petržalka - a aj tú obľúbenú na Vavilovovej ulici - čaká rekonštrukcia. Formou dotazníka sa do participácie môžete zapojiť aj vy! Majte sa krásne, užívajte leto, dovidenia o týždeň

 


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

 /1 >> nasledujúci
© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam