logo
Nákupný košík


Hlavné menu

Bez publika? Ale nie bez kultúry! Pravý Bratislavčan bez kultúry nebude.

12.11.2020 21:52

Bratislavské pódiá sú zatvorené a preto udalosti z koncertov a iných kultúrnych podujatí prinášame priamo do vašej obývačky - naživo na TV Bratislava!

Zrušené akcie, zatvorené priestory, nezamestnaní a neistí umelci. Kultúrne podujatia sa pred živým publikom nerobia. TV Bratislava predstavuje podujatia, ktoré boli zrušené kvôli pandémii.

Či je to už hudba, kabaret, divadlo, tanec alebo literatúra - ponúkame výber z nedávno zrušených koncertov, prezentácií, čítaní a predstavení. Nahrávky sa, samozrejme, uskutočnia podľa aktuálnych bezpečnostných nariadení. Ponúkame ukážky umeleckých predstavení, ktoré môžete po skončení krízy vidieť „naživo“ .

Naším cieľom je vyslať signál verejnosti i umelcom, že bratislavská kultúrna a spoločenská scéna žije, pracuje, dobýva nové kultúrne územie s tvorivosťou a optimizmom a - prežije krízu. Pretože: „Skutočný Bratislavčan bez kultúry nebude“.

.

Začíname priamo so Slovenským národným divadlom. Vo vysielaní TV Bratislava uvidíte 50 minútový Piesňový recitál, ktorý pre obyvateľov pripravila operná scéna SND. TV Bratislava program nasnímala a odvysiela:
piatok 20. 11. o 19:00 hod  a cez víkend - sobota a nedeľa o 14:00 hod. Program odpreprízujeme aj ďalšie 2 týždne.

.

Takúto možnosť ponúkame aj ostatným kultúrnym inštitúciam a preto radi zodpovieme na otázky.

Prečo televízia?

Nič sa nevyrovná autentickému zážitku pri návšteve predstavenia osobne. Ale, ak potrebujeme zážitok sprostredkovať - najvhodnejšia je práve televízia.
Skoro všetci sa už pokúšali o live stream. Tento ale tiež potrebuje divákov, nestačí to umiestniť na Yotube a web stránku: musí si to vyhľadávať, vedieť čo hľadá a potom to môže pozerať na monitore. Konzument kultúry to chce mať naservírované.

Len jedným odvysielaním to uvidia tisíce divákov naraz a v pohodlí obývačky, pretože ľudia chcú relaxovať. TV Bratislava má cca 200 000 pravidelných divákov. Ušetríte platenú kampan na Youtube a oslovíte priamo svoju cieľovú skupinu.

Televízia vám prinesie reklamu

Video má jedinečnú presvedčovaciu schopnosť, zapamätateľnosť, dokáže predviesť vzrušenie, napätie a krásu. Ľudia si zapamätajú názov predstavenia a prirodzene ho budú vyhľadávať aj na internete. O predstavení sa bude hovoriť. S istotou oslovíte svoju cieľovú skupinu! Okrem toho sa ľudia silne stotožňujú s tým, čo vidia vo filmoch - zažívajú všetko, akoby tam boli sami. Pôsobí to na zmysly. To všetko robí z filmov najúspešnejší komunikačný prostriedok všetkých čias.

A po ukončení pandémie si ľudia prídu vychutnať prestavenie skutočne naživo!

Ako bude spolupráca vyzerať?

Pripravíte program – malé predstavenie v prázdnom hľadisku. Stačí ak to bude iba ukážka budúceho predstavenia – niekoľko umelcov. Čím prázdnejšie javisko – tým pôsobivejšie. My prídeme – zrealizujeme streaming na internet a neskôr záznam odvysielame v televízií.

Ako budeme video vysielať?

Videozáznam v dĺžke: 15, 30, 60 minút ponúkneme obyvateľom všetkými spôsobmi:

  • Klasické TV vysielanie zo záznamu: sobota a nedeľa 14:00 hod. Tento čas vo vysielaní je už vyhradený, ale po dohode možno presunúť na večer.
  • Videoarchív televízie aj usporiadateľa.
  • Live - streaming na internet. Na web stránke usporiadateľa, aj na webe televízie.

Informujte sa na podmienky. Odvysielanie v televízií ponúkame bezplatne, záznam a live streaming za výhodné ceny. Dokonca aj vami vyrobený materiál dokážeme odvysielať - ak bude vyhovovať kvalitatívnym normám pre TV vysielanie.

TV Bratislava je tiež súčasťou kreatívneho priemyslu a preto chápe vaše potreby.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku


TV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlistTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlist© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam