Čo nám zostalo z odkazu Novembra 89

17.11.2020 17:00 | Jozef Hübel

Vyspelosť národa sa okrem iného posudzuje aj podľa toho, akú má kultúru. Kultúra je dokonca významnou súčasťou identity toho ktorého národa. Pred 31 rokmi sa v bývalom Československu stala historická spoločenská a politická zmena, ktorá mnohým z nás vliala nádej, že budeme žiť lepšie, kvalitnejšie, slobodnejšie a aj - kultúrnejšie.

Čo nám ale zostalo z odkazu Novembra 89? Máme sa lepšie? Sme slobodnejší? Nestrácame postupne našu národnú i kultúrnu identitu?

Odpovede hľadal moderátor Jozef Hübel spoločne s protagonistami Novembra 89, jedným z tribúnov Nežnej revolúcie, bývalým ministrom kultúry SR, archeológom a kultúrnym aktivistom a organizátorom Ladislavom Snopkom a so vtedajším študentským lídrom, dirigentom, hudobným skladateľom a producentom Antonom Popovičom.

Video nájdete aj na YT: youtu.be/8qgjAj6um-8Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
BOJ PROTI DEZINFORMÁCIÁM =  KOMUNIKÁCIA  CEZ SPOĽAHLIVÉ MÉDIÁ
TV Bratislava je držiteľ licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.
_________________________________________________________________________

BOJ PROTI DEZINFORMÁCIÁM =  KOMUNIKÁCIA  CEZ SPOĽAHLIVÉ MÉDIÁ
TV Bratislava je držiteľ licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.
_________________________________________________________________________© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam