Stalo sa 04.05.2020

4.5.2020 13:04

- Mesto muselo zmeniť svoj rozpočet a znížiť či viazať v ňom výdavky o takmer 36 miliónov eur. Odložilo aj nákup autobusov pre DPB.

- Mesto predlžuje termín uzávierky podávania žiadostí o granty v oblasti rozvoja športu a vzdelávania. Uzávierky sú predĺžené do 31. augusta.

- Po dvojmesačnom období, kedy bola ZOO zatvorená, znovu otvorí svoje brány a privíta prvých návštevníkov.

- Mesto Bratislava inštalovalo 1000 zavlažovacích vakov, ktoré pomáhajú rásť mladým stromčekom aj počas aktuálneho sucha.

- V deň pred znovuotvorením Vyhliadkovej veže UFO, 5. mája o 19. hodine na jej vyhliadkovej plošine vystúpi v live streame viacero hudobných zoskupení.

- Na obnove bratislavskej Kalvárie sa pracuje už niekoľko rokov. Aktuálne sa obnovuje torzo stavby pôvodného zastavenia Krížovej cesty.

- Nové Mesto spustilo opäť premávku lanovky medzi Železnou studničkou a Kamzíkom. Tiež sprístupnilo Kuchajdu a otvorilo park Jama.

- Nové Mesto začne od budúceho týždňa s vodorovným dopravným značením pre potreby rezidenčného parkovania v okolí Tehelného poľa.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam