Stalo sa 05.05.2020

5.5.2020 14:45

- Mestskí poslanci na miestnom zastupiteľstve rokovali najmä o zásadnej zmene rozpočtu na základe očakávaného zníženia príjmov.

- Odborná porota vybrala najvhodnejší návrh v súťaži na predĺženie promenády na Železnej studničke.

- Aj na Okresnom súde Bratislava I sa rušili tiež rozvodové konania a konania o úprave práv a povinností k maloletým deťom.

- Dopravný podnik Bratislava počas každého víkendu až do konca októbra posilňuje linky takzvanej rekreačnej dopravy.

- Ružinov by si mal zobrať investičný úver do výšky 15 miliónov eur. Určený bude výhradne na financovanie investičných projektov.

- Ružinov vynaložil v súvislosti s novým koronavírusom doteraz okolo 220 000 eur, pričom by celkové výdavky nemali dosiahnuť viac ako 350 000 eur.

- Žiadny z klientov oboch zariadení opatrovateľskej služby, ktorých zriaďovateľom je Petržalka, nie je pozitívne testovaný na COVID-19.

- Park pred Paneurópskou vysokou školou na rohu Ružinovskej a Tomášikovej bude od júna pomenovaný po Alfrédovi Wetzlerovi.

- Pneumatiky, kuchynský riad, ale aj mikrovlnku či množstvo nebezpečných odtrhnutých rybárskych vlascov a háčikov vytiahli potápači pri čistení Kuchajdy.

- Vzhľadom na súčasnú situáciu sa Mestská knižnica Bratislava rozhodla presunúť literárno-výtvarnú súťaž Bratislava, moje mesto 2020 na budúci rok.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam