Stalo sa 30.04.2020

30.4.2020 15:00

- Novú autobusovú stanicu na Mlynských nivách neotvoria na jeseň, ako bolo plánované. Možným termínom otvorenia Stanice Nivy je jar 2021,

- Mesto monitoruje liahniská komárov. V súčasnosti je však ich výskyt aj v typických lokalitách z dôvodu sucha minimálny.

- Od minulého týždňa mesto opravuje prepad na križovatke Farského – Bosáková. Predpokladané ukončenie prác je 15. mája.

- Počas májových sviatkov 1. 5. a 8. 5.  bude OLO odvážať odpad bez zmien. Zberný dvor na Starej Ivanskej ceste bude zatvorený.

- Hlavné mesto, Metropolitný inštitút Bratislavy a GIB vyhlásili dvojetapovú krajinársko – architektonická súťaž na obnovu Komenského námestia.

- Ani jeden z 50 testovaných zamestnancov miestneho úradu Karlova Ves nebol pozitívne diagnostikovaný na prítomnosť vírusu COVID-19.

- Zomrel Vladimír Dedeček, architekt mnohých významných stavieb vrátane prístavby SNG, ktorá je asi jeho najdiskutovanejšou stavbou.

- Nielen v našom meste, ale v celom Bratislavskom kraji včera nepribudol žiaden nový pozitívne testovaný človek na COVID-19.


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam