-Vedenie mesta rozhodlo poveriť riadením BTB Vladimíra Greža, nakoľko sa uchádzačka o tento post tejto funkcie vzdala.
- Spomedzi piatich uchádzačov komisia vybrala Katarínu Trnovskú na post riaditeľky Galérie mesta Bratislavy.
- Starosta Petržalky Ján Hrčka navrhuje vymenovať na post riaditeľky Kultúrnych zariadení Petržalky Mgr. art. Moniku Korenčiovú.
- Mesto vyčlenilo pre oblasť športu a vzdelávania 700-tis. eur. Záujemcovia o dotáciu môžu podávať svoje žiadosti do 31. marca.
- Devínska Nová Ves hľadá nového miestneho kontrolóra. Milan Slezák, ktorý tento post zastával, sa stal kontrolórom BSK.
- V bývalom areáli Palmy postaví developer administratívne a verejné priestory, chce ale pritom zachovať priemyselné silo.
- Dúbravka organizuje 3. marca od 14.00 h v oranžovej sále DK Dúbravka teoreticko-praktické popoludnie s názvom Pohni mozgom.
- Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss sa stal definitívne hráčom slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava.
- V Bratislave sa bude koncom augusta konať olympijská hokejová kvalifikácia na zimné olympijské hry 2022 v čínskom Pekingu.
Všetky videá nájdete aj na našom YT kanáli: TV Bratislava